PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 198
ocen
8,3 10 1 25198
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

The best!

ocenił(a) serial na 10

Najlepszy serial kryminalny, jaki oglądałam! Trzecia seria jest równie interesująca, jak dwie pierwsze. Do tego pojawiają się znajome miejsca z miasta, w którym mieszkam - miodzio!

ocenił(a) serial na 6
margareta75

Jeśli TO jest najlepszy serial kryminalny jaki Pani oglądała, to powinna Pani obejrzeć: Breaking Bad, Fargo, Detektywa i Prawo ulicy (The wire). Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 9
Korgan_1977

Breaking Bad nie jest serialem kryminalnym, a Detektyw mocno stracił poziom po pierwszym sezonie.

ocenił(a) serial na 8
Korgan_1977

The Wire też nie jest do końca serialem kryminalnym. Jego tematyką i motywem przewodnim jest raczej wieloaspektowe spojrzenie na współczesne społeczeństwa zachodnie, zwłaszcza społeczeństwo amerykańskie, co nie zmienia faktu, iż uznaję ten serial (the Wire) za najlepszy w historii. Z seriali kryminalnych polecam "The Killing".

ocenił(a) serial na 9
Korgan_1977

Breaking Bad i Fargo to zupełnie inne kino,kompletnie nieporównywalne. Nieudane porównanie.

ocenił(a) serial na 9
margareta75

To jest rewelacyjny serial. Ale najlepszy kryminalny serial skandynawski to Forbrydelsen. Bez dwóch zdań.

ocenił(a) serial na 6
margareta75

Są lepsze

margareta75

"miodzio"? Cóż to za język?

ocenił(a) serial na 9
margareta75

Bez wątpienia najlepszy serial kryminalny!

margareta75

sorry ale True Detectiv/Detektyw lepszy i nie wiem z czego ta euforia???

qasz666_qwerq

A gdzie można obejrzeć Most nad Sundem z angielskimi napisami bez polskiego lektora??

pmechelewska

w Viaplayer

kargulowa555

to znaczy w Viaplay , pomyliłam się

ocenił(a) serial na 6
margareta75

Nie było źle ale dobrze też nie. Z każdym kolejnym sezonem coraz gorzej. Nieźli detektywi tam pracują - jeden gada z duchami, a druga jest zimną, bezduszną socjopatką, może sprawdzili by się jako konsultanci ale nie policja. Jakoś z nudów przemęczyłem ale od podium seria plasuje się daleko. Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 3
margareta75

ale nudy, takie oceny dają półgłówki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones