PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603823}

Most nad Sundem

Bron / Broen
8,3 25 315
ocen
8,3 10 1 25315
8,2 4
oceny krytyków
Most nad Sundem
powrót do forum serialu Most nad Sundem

Ale mi będzie brakowało "Saga Noren länskrim Malmö"

sylwusik233

Bardzo, bardzo będzie mi brakowało...

ocenił(a) serial na 10
marla52

Mi też:)

sylsob1

Mnie, nie mi, na litość boską.

ocenił(a) serial na 9
sylwusik233

"Poprzytulamy się?" :)))

ocenił(a) serial na 7
sylwusik233

Oficjalnie został już zamknięty? Nie znalazłem, żadnego info.

ocenił(a) serial na 9
urbi29

Ja myślałam, że przed premierą czwartego sezonu, reklamowali wlasnie ten sezon jako domykajacy cały serial i ma to sens Saga już nie chce być policjanką (ostatnie ujęcie, gdy odbiera telefon, jak się przedstawia?), a Henrik odnalazl w pewnym sensie swoia rodzine. Ale strasznie mi bedzie brakowalo tego serialu, pewnie wroce do niego jeszcze...

ocenił(a) serial na 7
JOANNA108

Tego nie wiedziałem, że reklamowali go jako zamknięcie historii ;)
Wg mnie dobrze, że zakończyli. "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym" ;) Nie ma co wydłużać na siłę i powielać schematów. Ja oglądając końcówkę trzeciego sezonu liczyłem, że czwarty będzie poświęcony bardziej Sadze jako jednostce, albo jej przeszłości, lub pobyt w więzieniu byłby rozbudowany, podczas którego można by się o niej więcej dowiedzieć. Wprowadzenie aemocjonalnej osoby, było bardzo ciekawym ruchem, ale za mało ją przedstawili.

urbi29

na Ale kino+ zapowiadali 4 sezon stwierdzeniem: "każda Saga ma swój koniec", byłam przerażona jak to się skończy. Śledztwo które było raczej tłem trochę kulało, ale cała reszta mnie złamała, relacja Sagi i Henrika... jeny siedziałam ze szczęką na kolanach. Część osób w tematach pod serialem ubolewała nad Martinem, że bez niego Saga to już nie to samo, ale dla mnie 3 i 4 sezon był lepszy pod kontem jej postaci. Okazało się, że z Hansem miała większą więź niż z Martinem, że jej sposób bycia i funkcjonowania może ewoluować. Będzie mi jej brakować, bardzo.

sylwusik233

Ja jednak mam nadzieję, ze jednak będzie piąty sezon

ocenił(a) serial na 9
Gasza1910

Nie będzie :( potwierdza to choćby ten artykuł:
https://www.thelocal.se/20170329/premiere-date-for-the-bridge-final-season-revea led

ale ja się nawet cieszę :)

JOANNA108

Dzięki za informacje.

Z jednej strony może i dobrze. Przynajmniej nic nie zepsują. Z drugiej, przez cztery sezony trzymali poziom i chciałoby się więcej.

ocenił(a) serial na 9
Gasza1910

gdzie można zobaczyc 4 sezon?Na Netflix jeszcze nie ma....

agnes_adamczak

Ja z torków ściągałem.

ocenił(a) serial na 8
agnes_adamczak

AleKino+

ocenił(a) serial na 9
sylwusik233

Obejrzałem 4sezon.... I jak tu dalej żyć....

sylwusik233

Proszę o informację gdzie można obejrzeć serial od początku - nie udało mi się znaleźć. Oglądnęłam amerykański odpowiednik i bardzo misie podobał, a jak pisze większość, pierwowzór jest dużo lepszy

ocenił(a) serial na 8
BEA_1969

www. nasze-kino. tv /serial-online /100133/ most-nad-sundem-bron-broen (bez spacji)

BEA_1969

na zalukaj sa wszystkie sezony

BEA_1969

vod.pl pierwsze trzy sezony

sylwusik233

bardzo mi będzie brakowało, ale brakuje mi w tym wszystkim Martina, ,myslalam ze na koniec chociaż go odwiedzi...

ocenił(a) serial na 10
anabanana21_83

nie mogła go odwiedzić, bo Martina nie było z powodu decyzji aktora - oficjalnie powiedział, że nie chce brać udziału w trzeciej i ewentualnie następnej serii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones