PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 704
oceny
8,1 10 1 104704
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Nigdy jeszcze po pierwszym odcinku...Ubzdurałem sobie,że ocena zawsze(?) po trzech odcinkach.SUPER muzyka.

ocenił(a) serial na 8
brunus

a nie lepiej ocenić całość po obejrzeniu całości??

ocenił(a) serial na 9
kalekpi

Pewnie.

ocenił(a) serial na 6
brunus

Zgadzam się... kapitalny jak na razie (dwa odcinki)...
Cytat z Matrixa był uroczy :)))
Próba sugerowania, ze to cos w stylu 'Fight Club' tez jest śmieszna, ale sadze, ze to tylko taka podpucha... mam nadzieje, ze pozostałe odcinki będą równie ciekawe...

ocenił(a) serial na 3
brunus

Po pierwszym odcinku jestem zaskoczona popularnością tego serialu... Być może za jakiś czas dam szansę odcinkowi nr dwa ale na razie to nudy na pudy z niezwykle irytującym głównym bohaterem, który uważa, że jest jedynym sprawiedliwym na świecie... ech... Pies uratował odcinek i tylko dlatego rozważam obejrzenie odcinka drugiego....

Frenchdude

Może nie nudny tylko za trudny

ocenił(a) serial na 3
drzaius

wow, ależ cios... niestety nudny... w połowie drugiego odcinka zrezygnowałam i raczej nie wrócę do tego serialu.. ale życzę powodzenia ;)

drzaius

Ato też jest prawda, chwilami za trudny.

brunus

Po pierwszym odcinku też byłem na tak ale po czwartym odpuściłem. Głowny bohater zachowuje się jak upośledzony kuzyn Michaela Scoffielda a jego głos brzmi jak kogoś z zespołem Downa. I jeszcze na dodatek zrobili z niego ćpuna, co staje się głownym wątkiem. No sory, ja rezygnuję.

ocenił(a) serial na 9
Reksio_gwalciciel

Ale później się okaże,że rzeczywiście....
Szkoda,że przestałeś oglądać-skoro Ci się spodobało-bo później wyjaśnia się wiele rzeczy.Troszkę zaskakująco.
Nie bez powodu na wielu branżowych portalach ten serial został wybrany-niespodziewanie-serialem{odkryciem) roku.
Ja tam czekam na drugi sezon...
Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 9
Reksio_gwalciciel

A Ty jesteś alkoholikiem bo zapewne regularnie tankujesz w szyję i się restartujesz. ;] Przygarnął kocioł garnkowi :D Jak ktoś jest rzeczywiście inny a nie tylko udaje przed kimś innego to jest upośledzony czy z innym porażeniem mózgowym? a głos też ździebko inny to już Down? no chłopie co to za argument.... =.= argumenty

ocenił(a) serial na 3
brunus

Dwa pierwsze odcinki, rewelka. Jestem na szóstym, i przysypiam... Może dobiję do ostatniego odcinka, i odpuszczam....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones