PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733795}

Mr. Robot

8,1 104 676
ocen
8,1 10 1 104676
7,3 20
ocen krytyków
Mr. Robot
powrót do forum serialu Mr. Robot

Opis

ocenił(a) serial na 8

Mr. Robot jest dramatem o młodym programiście, Elliocie (Rami Malek), który cierpi na wyniszczające zaburzenia antyspołeczne, w wyniku których uważa, że może łączyć się tylko z ludzi przez ich zhackowanie. Postanawia wykorzystać swoje umiejętności jako broń do ochrony ludzi na których mu zależy. Wkrótce Elliot musi dokonać wyboru pomiędzy firmą zajmującą się cyberbezpieczeństwem dla której pracuje, a podziemną organizacją, dowodzoną przez tajemniczego anarchistę Pana Robota (Christian Slater), który chce go zwerbować do pomocy w obaleniu korporacyjnej Ameryki.

czarny59

dzięki za to

ocenił(a) serial na 10
czarny59

"Jeden z najważniejszych współczesnych seriali, czyli „Mr. Robot”, o genialnym hakerze z zespołem Aspergera będzie dostępny także dla polskich widzów." Zródło - wyborcza

Nie nazwałabym Zespołu Aspergera wyniszczającym zaburzeniem, o ile to Asperger :p

A_Kot

Za to bez wątpienia uciążliwym, więc kto wie - dla wrażliwszych być może wyniszczającym.

jan_niezbedny0

Uciążliwe? Zależy. Ja mimo aspergera nie czuje się wyniszczony przez brak towarzyskości a bardziej poprzez konieczność jakiegokolwiek kontaktu z innymi....z ludźmi, społeczeństwem które jest dla mnie masą idiotów....

ocenił(a) serial na 10
Marnexx

To samo :) Asperger mnie nie wyniszcza, tylko inni ludzie ;)

A_Kot

Czasami nawet wyniszczam sam siebie poprzez rozmawianie z samym sobą w myślach...

ocenił(a) serial na 10
Marnexx

No to nawet mają neurotypowi jak włączy im się wewnętrzny krytyk...

A_Kot

oni żyją na luzie, niczym się nie przejmują, o niczym nie myślą. Ja nie mogę nawet pójść do sklepu ani jechać autobusem bez gonitwy myśli oraz strachu przez jakimiś niespodziewanymi sytuacjami. Ciągle czuje uczucie, że każdy się gapi i zaraz się przyczepi do mnie. A nawet jak się nie przejmuje nikim to i tak chwila nic nie robienia sprawia że mam setki myśli o nie-wiadomo-czym i po jakimś czasie czuje się jak robot-zombie. Dlatego szkoła była dla mnie męką - po kilku godzinach gapienia się w ścianę i myślenia byłem automatycznym botem pozbawionym uczuć.

Marnexx

nalezy wspolczuc?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones