PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 164 904
oceny
8,5 10 1 164904
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Bardzo dobry

ocenił(a) serial na 10

Bardzo dobry serial o facecie podciągającym spodnie.

ocenił(a) serial na 10
kundzio1500

Przez niego też tak robię ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ocenił(a) serial na 9
kundzio1500

Może w rzeczywistości też miał taki nawyk i dzieki temu więcej kolumbijczyków zobaczy w nim prawdziwego escobara.. :)

kundzio1500

Serial jest niezwykle nierealistyczny prócz głównych wydarzeń kompletnie oderwany od faktów, do tego powala głupotą na każdym kroku agenci DEA biegający ze spluwa po ulicach no komedia po prostu:)

aanfall

Byłeś w Kolumbii? W Medelin? Skąd wiesz, że nie biegali? Wiesz co tam się dzieje? W biały dzień gorsze rzeczy niż strzelaniny się tam wyprawiają.

perun_6

A ty byłeś? Widziałeś te gorsze rzeczy? Opowiedz. Nie, żebym ja był. Po prostu jemu zarzucasz, że nie był a opisuje coś, czego nie widział, a za chwilę robisz dokładnie to samo.

aanfall

Akurat Murphy i Pena to postaci autentyczne i rzeczywiście brali udział w ulicznych akcjach Search Blocku, co nie podobało się ambasadzie USA, grożącej Murphy'emu, że go odeślą do domu. Polecam książkę "Killing Pablo: the hunt for the world's greatest outlaw"

ocenił(a) serial na 10
aanfall

Tyle, że biegali z bronią po ulicy. Pena i Murphy mówili o tym, że niełatwa była gonitwa za członkami gangu, która była otwarta ze względu na charakterystykę Kolumbii i Medellin. Javi i Steve byli konsultantami przy serialu, dlatego ich poczynania serialowe są oparte na faktach.

ocenił(a) serial na 7
kundzio1500

Wagner powinien był zwyczajnie przytyć a nie nosić sztuczny brzuch i pampersa. Irytowało mnie to cały czas, właściwie to cały czas mnie irytował, wszystkim. Nie pasował mi na Escobara. Ale serial nawet dobry.

ocenił(a) serial na 9
Grzesiubb

Wow. Dla mnie on zagrał wybitnie Escobara. Fenomenalnie wręcz, mimika, gestykulacja, charakteryzacja, po prostu wszystko. Dla mnie jego rola w tym serialu to coś na miarę Gandolfiniego w Sopranos - niepowtarzalność.

ocenił(a) serial na 7
Xsaav

Może inaczej. Nie zagrał źle, po prostu jego wersja Escobara mi się nie podobała, widział bym tutaj bardziej Javiera Bardema, albo nawet Benicio Del Toro. Dla mnie był on zbyt przewidywalny i powtarzalny. Zawsze wiedziałem co zaraz zrobi, jaką minę strzeli lub co powie. Czułem ,że brakuje mu tutaj szaleństwa, bo Escobar do normalnych ludzi nie należał, widząc ci robił.

Xsaav

Mysle ze do Gandolfiniego to troszke mu zabraklo. Jak ogladalem soprano to... serio nie umialem wyobrazić sobie gandolfiniego innego jesli wiesz o co mi chodzi. Tutaj ciągle miałem wrażenie " dobrego gry" , dobrej ale jednak gry. W soprano... zreszta myślę ze ci co widzieli wiedza o co mi chodzi ;p

Xsaav

Zgadzam się

Xsaav

Według mnie dobrze zagrał. Escobar był takim "sympatycznym" pulpetem, podciągającym gacie. Widać to na jego fotach.

ocenił(a) serial na 8
Grzesiubb

https://teleshow.wp.pl/narcos-wagner-moura-o-metamorfozie-do-roli-w-serialu-6034 836230423681a

Co tam 18 kilogramów xD

ocenił(a) serial na 7
Kinomaniak_136

Heh. Sporo, a mimo to nosił doczepiany brzuch.

ocenił(a) serial na 9
kundzio1500

Ale jak on podciągał, to wszystkim wokół spadały!

ocenił(a) serial na 9
plamy_na_spodniach

Pozamiatałeś :D

Tortuga033

Dokładnie

kundzio1500

Nie oglądałem jeszcze, ale główny bohater serialu przypomina bardzo polskiego Janusza. Gdyby jeszcze dać mu puszkę piwa w łapę...

ocenił(a) serial na 10
Piramidoglowy

Prawdziwy Pablo też wyglądał jak typowy Janusz. ;)

nofjuczer15

Tak jest!

ocenił(a) serial na 9
Piramidoglowy

I wiesz co? To nie wypacykowani ludzie w szytych na miarę garniturach, tylko ludzie z aparycją Pabla rządzą tym światem.

ocenił(a) serial na 8
Piramidoglowy

Z całym szacunkiem, ale czy nie wyobrażasz sobie za dużo na swój temat? Mimo wszystko, mimo Twego niebywałego intelektu, błyskotliwości, cudowności, elokwencji, erudycji i ejakulacji, trudno mi uwierzyć, że Holywood chciałby poświęcić Ci taki serial.

Piramidoglowy

Często ci najwięksi bonzowie wcale nie wyglądali jak Pacino czy De Niro tylko właśnie tak

ocenił(a) serial na 10
ghorstef

Zależy od sytuacji. Pablo akurat wywodził się z ludu i nie przywiązywał uwagi do wyglądu. Ale już przeciwnicy z Cali, jak wiadomo nazywali się dżentelmenami, utrzymywali swój image i ubierali się bardzo elegancko. Zwłaszcza Gilberto i Miguel, którzy byli twarzami kartelu.

ocenił(a) serial na 8
kundzio1500

Genialne streszczenie. :))) Powinni tego uczyć na dziennikarstwie.

ocenił(a) serial na 8
Vinnie Chu

Strasznie mi przykro.

ocenił(a) serial na 3
Pref_de_Zoo

A niby dlaczego ? A tak na marginesie serial dobry, ale chyba tylko dla PANÓW.

ocenił(a) serial na 9
AnkaJ_3

No sorry, ale ja nie wchodze do topicu Palomy czy M jak milosc i nie oceniam tych seriali. Pozatym na swiecie sa tez feministki ;) Pzdr

ocenił(a) serial na 9
AnkaJ_3

Z calym szacunkiem Pani Aniu ale to jedna z najglupszych wypowiedzi jakie czytalam na filmwebie. Dla Panow? A z jakiej to racji? Jestem kobieta i serial Narcos jest dla mnie niesamowicie absorbujacy, Jesli serial jest zbyt wymagajacy intelektualnie dla Pani, to przynajmniej prosze nie mieszac w to wszystkich kobiet i prosze wypowiadac sie w swoim imieniu.

kundzio1500

Jeden z lepszych seriali jakie oglądałem.

kortezju

Dla mnie też

ocenił(a) serial na 7
kundzio1500

I mającym trzy koszulki polo.

Malkontent46

I do tego non stop kiwa głową

kundzio1500

https://en.wikipedia.org/wiki/Avianca_Flight_203

kundzio1500

Ciśnie mi się na klawiaturę taka parafraza: Bardzo dobry serial o prawdziwym romantyku z rozmachem... czyli o ostatnim bandziorze starej daty jakich już nie ma..

tdobe

Faktycznie. Chciałbym wierzyć, że kiedyś byli lepsi i bardziej starej daty. Co jest nieprawdą. Ale młode pokolenie powinno się uczyć od Szpicbródki a nie od ludzi obcinających nogi dzieciom podczas gwałcenia ich matki.

Vinnie Chu

PS. Do cholery!!!

Vinnie Chu

Zero klasy w tym nowym pokoleniu. Rapu słuchają i chodzą do kina na polskie filmy.

tdobe

To fakt

ocenił(a) serial na 8
kundzio1500

Kompilacja dla przwdziwych fanów:
https://youtu.be/ct_jq_2huJo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones