PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680486}

Narcos

8,5 164 904
oceny
8,5 10 1 164904
7,8 11
ocen krytyków
Narcos
powrót do forum serialu Narcos

Szczerze mówiąc

ocenił(a) serial na 10

Szczerze mówiąc, Narcos bardziej mi się podoba niż Breaking Bad, przez wszystkie 10 odcinków nie poczułem chwili znużenia, nie ziewnąłem ani razu mimo że mam czas oglądać go dopiero po północy, wciąga niesamowicie, jest krwawo, jest brutalnie, jest wspaniale. Ciężko mi się do czegoś przyczepić, jak dla mnie jest to doskonały serial gangsterski. Bardzo mi się podoba że jest on w połowie po hiszpańsku, bo jakby Pablo mówił po angielsku z hiszpańskim akcentem to już by nie było to. Nie mogę się doczekać na następny sezon, mogę powiedzieć że to jak dla mnie najlepszy serial Netflixa. Na pewno lepszy od 3. sezonu House of Cards. Promuję go i mówię wszystkim znajomym, pooglądajcie, warto.

kamil0162

Moge tylko potwierdzić. 10/10 zero nudy!

ocenił(a) serial na 9
kamil0162

1 sezon breaking bada jest slabszy od reszty dopiero sie rozkreca. Narcos 2 sezon i koniec bedzie

ocenił(a) serial na 10
YourMind

ponoć już zatwierdzono kolejne sezony,zapewne już bez wątku Escobara
Serial jest wybitny ale do Breaking Bad nic nie ma polotu

ocenił(a) serial na 7
dawidelana

Jest wiele seriali lepszych niż BB.

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

poproszę o przykłady bo z chęcią je obejże

ocenił(a) serial na 7
dawidelana

The Wire, Mad Men, Rodzina Soprano. BB bardzo lubię, ale nie jest to na pewno najlepszy serial wszech czasów. Za to uważam, że druga połowa ostatniego sezonu BB to arcydzieło - typowe 10/10.

ocenił(a) serial na 9
therealgoodfella

tyle aż trzeba obejrzeć żeby wreszcie coś ciekawego było?
to nie wiem czy dotrwam, 3 sezony mnie wynudziły konkretnie.

ocenił(a) serial na 7
suszyMie

Mówisz o BB? Mnie to nakręcił już sam pilot na wstępie. Potem co prawda zwalnia trochę fabuła, ale nawet największy krytyk będzie zadowolony z 2 części ostatniego sezonu. Od 4 sezonu powinno już się dobrze rozkręcić.

ocenił(a) serial na 8
therealgoodfella

A dla mnie ostatni sezon BB wzbudza tylko w człowieku depresję, nie ma tam ni grama czegoś pozytywnego.

ocenił(a) serial na 7
WielkieES

To prawda. Bardzo emocjonalny jest. Chodzi mi o to jak dobrze jest zrobiony i zagrany, a nie, że czerpałem jakąś radość z dramatu bohaterów :)

ocenił(a) serial na 5
therealgoodfella

Żaden z tych seriali nie ma podjazdu do Breaking Bad, a na pewno nie Mad Men. Sopranos jest kultowe i bardzo dobre ale jednak artystycznie przegrywa, The Wire z kolei pod pewnymi względami zrobiło rewolucję, ale imo serial nie powinien być dokładnym odwzorowaniem życia. Breaking Bad to Dostojewski.

ocenił(a) serial na 7
Lu_Badz

Dostojewski to jest w drugiej połowie ostatniego sezonu. Jak dorośniesz to docenisz te prawdziwe dzieła, które wymieniłem.

użytkownik usunięty
therealgoodfella

No i widzisz mogłeś nie używać argumentu z piz.dy ale użyłeś i teraz jesteś piz.dą.

ocenił(a) serial na 7

Pier.dol się cwe.lu

ocenił(a) serial na 10
therealgoodfella

BB to bajka, a Narcos jest mocno realistyczny. Dla mnie to ważne.

kamil0162

Oba seriale są swietne, nie moge powiedzec ze Breaknig Bad jest w czyms gorzszy czy lepszy oba sa genialne i tyle w temacie :D

ocenił(a) serial na 9
Bozydar_Korkosz

Też tak uważam.

kamil0162

Teraz tylko nadzieja, by trzymał poziom :D

ocenił(a) serial na 8
kamil0162

Cos w tym jest,tez ani razu nie ziewnalem,nawet miałem wrażenie,ze jakaos "krótkie" są kolejne odcinki...tylko,ze znałem zakończenie dlatego niższa ocena niż 10...może po kolejnych sezonach dam 10.

ocenił(a) serial na 10
ThugMan4shoo

Dawanie niższej oceny, tylko dlatego , że się znało zakończenie :D ? Co za dziwna argumentacja..

ocenił(a) serial na 9
kamil0162

Zgadzam się, BB miał doskonałe momenty, ale chwilami był tak przegadany, że miałem chęć przewijać. Tu tego nie ma. Jedynie przeszkadzają mi sceny seksu które robią wrażenie że są wciśnięte trochę na siłę. Na szczęście wiele ich nie ma.

ocenił(a) serial na 10
kosiniak

Doskonale filmy bazuja na dialogu, wiec sorry,a le piszac takie bzdury mnie oslabiasz.

master_of_vinyl_donuts

Sorry ale nie możesz tak stwierdzić. Filmy to nie tylko dialogi. Są filmy które wokół nich budują coś fascynującego, są wybitne filmy bez użycia dialogu..

ocenił(a) serial na 10
szkola__oczy

Większość wybitnych filmów charakteryzowało sie świetnymi dialogami, wiec owszem mogę tak pisać :)

ocenił(a) serial na 9
kamil0162

Prawda, Breaking Bad w porównaniu z Narcos to jakaś parodia westernu. Świetna postać Pablo, ale też wiele innych jak Peńa, Gustavo, Carillo. Zero nudy od początku do końca. Gdzie BB miał dobre jedynie przebłyski, jak dla mnie Bryan Cranston(no może jeszcze adwokat Saul) ratował ten serial, bo poza nim to każdy od beznadziejnego, słabego Pinkmana(nie wiem za co go ludzie lubią, bo pare razy "bitch" powiedział?), przez Waltera juniora, po Skyler mnie dosłownie irytował, do tego stopnia, że musiałem czasem kilkukrotnie przerywać "seans". Nie mówiąc o jakiś beznadziejnych filozoficznych rozterkach, jak np. ten odcinek z muchą.

ocenił(a) serial na 8
HyHYyHY

Właśnie filozofii tu jest troche..."plata o plommo" o Platona zachacza....jednak BB był bezbłędny sam w sobie,a tutaj kolumbijski realizm pozwolił się wkraść bmw 5 z przyszłośc, nie logiczna spójność że śmierćia Pablo escobara piłkarza i itp...sicarios z realu to były jeszcze bardziej loco postacie,tu troche za lajtowo ich sportretowali...zdecydowanie najlepszy serial obecnie trwający,poza better call saul rzecz jasna

ocenił(a) serial na 8
HyHYyHY

Dziwne, że akurat te dwa seriale są zestawiane, bo Narcos bliżej ma moim zdaniem do np. The Shield.

BB to bajeczka, która z każdym sezonem coraz mocniej odjeżdża i pod koniec robi się z tego niemalże Marvel.

Narcos to solidny serial z wieloma odcieniami szarości, świetnymi zdjęciami i paroma fajnymi postaciami. Ciekaw jestem bardzo trzeciego sezonu, jak wypełnią lukę po Pablo, bo Pacho chyba nie udźwignie aż takiego rozbudowania postaci.

ocenił(a) serial na 10
adamcpdst

Odjezdza to ci chyba kopula zanim zaczniesz myslec nad tym co wypisujesz. BB to bezwzgledne arcydzielo, wytaczajace droge wielu innym serialom, Narcos tylko geialne :)

ocenił(a) serial na 8
master_of_vinyl_donuts

Ojej obraziłem Twój ulubiony serialik, wypłakałeś się już mamie w fartuch czy poprosisz swoich kumpli z przedszkola żeby mnie "dojechali"?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
master_of_vinyl_donuts

Mam lepsze rzeczy do roboty niż odpisywanie w 5 min. jakiemuś waflowi, którego boli dupka, że ktoś się nie masturbuje nad jego serialikiem. Oj, chyba mame cofnie kieszonkowe w tym miesiącu. xd

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
master_of_vinyl_donuts

Zdjąć to ja Ci mogę uśmiech z twarzy kolejną ripostą. Ale widzę, że poza masakryczną ortografią i składnią nawet odgryźć się nie umiesz, więc chyba szkoda fatygi.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
HyHYyHY

Dokladnie. Wszystkie 20 odcinkow Narcos obejrzalam z zapartym tchem, a BB niby ciekawy, ale momentami przynudza, zobacze, co bedzie dalej (dopiero 1. Sezon zaczelam ogladac). Nic nadzwyczajnego

kamil0162

1 sezon Breaking Bad był taki przymulający ale dopiero od 2 zaczęło się dziać :D po twoim komentarzu skuszę się na Narcos.

ocenił(a) serial na 9
kamil0162

nie ma się co dziwić.
przecież BB to taki przeciętny serialik dla rozwydrzonych dzieciaków, a Narcos to kawał porządnego kina.

ocenił(a) serial na 9
suszyMie

a jednak trzeba nieco zweryfikować ocenę.
1 sezon Narcos był świetny, totalnie zmasakrował zalatujący lekkim chłamem BB, wszelako 2 sezon był już dużo słabszy, niebezpiecznie zaczął dryfować w stronę kolumbijskiej telenoweli, przynudzał i powielał sam siebie, ogólnie więc wyżej niż 8/10 nie podskoczy.
to oczywiście nadal dużo lepiej niż przereklamowany i nieco infantylny Breaking Bad, ale jednak niedosyt pozostawia.

rzekłem.

ocenił(a) serial na 10
suszyMie

Tak sprawdzam twoje oceny i faktycznie bredisz, bo jak ktos daje 6/10 takiej kosie jak To Nie Jest Kraj dla Starych Ludzi, to na dobrym kinie nie ma prawa sie znac.

ocenił(a) serial na 9
master_of_vinyl_donuts

To Nie Jest Kraj dla Starych Ludzi to dobry film, dlatego zasłużenie dostał ode mnie 6/10
to że nie potrafisz tego zrozumieć, być może wynika z tego, że jesteś jeszcze za młody, a być może po prostu zbyt ograniczony
cackać się z tobą nie zamierzam, dlatego najlepiej wróć do Avengersów i nie dramatyzuj tutaj jak mała dziewczynka

ocenił(a) serial na 10
suszyMie

Typowy argument smarków, co to kaszke wcinaja garsciami, czyli mowienie komus, ze jest za mlody i bla bla taki tani szajs.
To ty jestes maluszkiem, ktory nie trybi pewnych zasad.
Dobrze, ja sobie obejrze Marvela, a ty sierotko mentalna i tak nigdy nie zrozumiesz BB, serial dla bardziej bystrych niz ty tak jakby :)

użytkownik usunięty
suszyMie

Spokojnie piz.do bo mamusia da bana na neta.

ocenił(a) serial na 9

wytrzyj nosek w rękaw, bo się cała obsmarkałaś, laleczko.

ocenił(a) serial na 10
suszyMie

Sorry, aleniezle synek bredzisz, przy calej symbolice i skupieniu sie na psychice ludzkiej w sytuacjach ekstremalnych to BB jest arcydzielem, a wlasnie Narcos wychodzi na serialik dla dzieciarni, bo zaden inny serial jak BB nie uchwycil sedna tego aspektu, takze daruj sobie takie zalosne wywody.

ocenił(a) serial na 9
master_of_vinyl_donuts

widzę pączuszku, że się cały spociłeś z wrażenia, bo ktoś ocenił niżej BB od Narcosa xD
mnie twój mierny gust nie wzrusza, możesz wielbić BB, Power Rangers, a nawet Teletubisie - twój problem, ja sobie brechtam jak widzę twój bełkot.

a jak już się filmowo wyrobisz, to możesz wrócić, łaskawie ci pozwalam.

ocenił(a) serial na 10
suszyMie

Naucz sie dzieciaczku gramatyki, bo zdania zaczyna sie z duzej litery, juz nie wspominam o interpunkcji, bo to przerasta twoje mozliwosc intelektualne, a brechtal to z ciebie doktorek jak zobaczyl twoje nieskalane pomyślunkiem lico - jełopka :)
Filmowo to ty nie podchodzisz do mnie nawet na milion kilometrow swiniaczku, wielbiacy niebieskie pol antylopo-czleki z avatarka hahha

ocenił(a) serial na 9
master_of_vinyl_donuts

cały czas za bardzo spocony jesteś
jak się nie uspokoisz, to ci jeszcze ten pusty łeb eksploduje od nadmiaru wrażeń :]

ocenił(a) serial na 8
kamil0162

co ma piernik do wiatraka?

ocenił(a) serial na 9
kamil0162

Ciężko porównywać fikcję do historii na faktach

ocenił(a) serial na 7
cvanti

Jeszcze nie oglądałem Nrcosa ale mam nadzieję że jest bardzo dobry. Do tej pory myślałem ze Breaking Bad jest najlepszym serialem ale ogladam właśnie Gomorrę i dla mnie Gomorra jest poza zasięgiem jak narazie. Co do The Wire to jest dobry serial ale słabszy od BB i Gomorry .Peaky Blinders mi nie podeszło jakoś. Zakazane Imperium tez jest niezły ale to nie ta liga co Gomorra

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones