PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=680981}

Peaky Blinders

8,6 128 032
oceny
8,6 10 1 128032
7,1 9
ocen krytyków
Peaky Blinders
powrót do forum serialu Peaky Blinders

Świetny Cillian Murphy

ocenił(a) serial na 10

W roli Thomasa jest niesamowicie sexowny, ale po za serialem, na co dzień niekonieczne :d

ocenił(a) serial na 9
Kinuska

Zgadzam się

ocenił(a) serial na 10
Kinuska

A tam, nie znacie się :P

ocenił(a) serial na 8
Kinuska

A często widujesz go na co dzień? ;)

Kinuska

Oj chyba mało filmów z nim oglądałaś :D Cillian zawsze jest seksowny :)

Chelle

Zgadzam się! Ma w sobie coś pociągającego nawet w półkobiecej (jak to nazwać? :D) roli w "Śniadaniu na Plutonie"

lamaison

Prawda!:)

Chelle

Dokładnie ;d

Kinuska

On jest genialny w każdej roli, w każdej świetnie się odnajduje, i w każdym filmie wygląda dobrze. Nie ma znaczenia czy długie włosy czy krótkie. I zgadzam się z tym, że jako kobieta równie dobrze wypada.

ocenił(a) serial na 9
Kinuska

W seriialu intryguje mnie jego ,,męska delikatność". Taki delikatny, a zarazem taki męski :) Zabójcze połączenie. Ktoś napisał że jest zniewieściały tu na forum, z czym kompletnie się nie zgadzam. Jest wręcz odwrotnie.

ocenił(a) serial na 8
Kinuska

Coś w tym jest. Jak dla mnie to on wywołuje różne emocje w tym serialu, jest sexowny, delikatny, dziwny, władczy, tajemniczy, nieprzewidywalny, niepokojący ...taki mix.

ocenił(a) serial na 9
Kim123_fw

Komentarz idealny :) ja nie przepadałam za tym aktorem, ale po tym serialu i tej roli zmieniłam zdanie o 100%:)

ocenił(a) serial na 8
Kinuska

„Łobuz kocha mocniej”… Stereotypowy fetysz – jak widzę po komentarzach – okazuje się całkiem częsty.
A później: „bo zupa była za słona”. ;)

ocenił(a) serial na 9
Kinuska

Przede wszystkim niesamowita charyzma.

Kinuska

Na co dzień? To Twój sąsiad z podwórka, że widujesz go codziennie?

perun_6

Skoro na wywiadach wygląda słabo, mam tu na myśli głównie fryz i ubranie, to wolę nie mysleć, jak on wygląda na codzień.
Może jest jego sąsiadką, co cię to ;p

Ladynight

Co mnie to?
Wnerwia mnie takie gadanie banałów przez małolaty, które bujają się w aktorach i w życiu normalnego chłopa nie miały.

perun_6

Ja mam prawdziwego chłopa w domu i małolatą nie jestem, ale zgadzam się z autorką tematu, że poza serialem Cillian wygląda niezbyt atrakcyjnie, nie wazne ile ona ma lat.

Ladynight

Co oznacza poza serialem, bo dalej tego nie rozumiem. Widujecie go bo robi zakupy codziennie w tej samej biedronce? Często chodzi do tego samego kina? Wrzuca codziennie swoje zdjęcia do portali społecznościowych?

perun_6

Poza serialem to np: na wywiadach albo na nagraniach/zdjęciach prywatnych (tzn po wrzuceniu do neta nie są już takie prywatne, ale ok) itp. To jest duża różnica, bo przecież Peaky Blinders to serial w klimatach retro. Mam nadzieję, że wyjaśniłam.
Mieszkałam kiedyś w tym samym mieście co on, ale czy robiłam zakupy w tym samym sklepie? Ojejku będę rozmyślala nad tym całą noc... ;)

ocenił(a) serial na 9
Kinuska

Jest seksowny, ma to coś.

Kinuska

Zgadzam się z powyższymi komentarzami,choć uwazam,ze jego oczy są..sama nie wiem jak to ująć "kobiece". Są też niesamowicie magnetyzujące, do tego jest w nich pewna melancholia i delikatność. Ciekawe połaczenie u bądz co bądz bardzo męskiego faceta.

Kinuska

bardziej seksowny był jak grał Kicię :P

ocenił(a) serial na 10
Kinuska

Mój ideał mężczyzny, a do tego świetny aktor :)

Kinuska

Dokładnie. To ta rola. Jako Tom Shelby Cillian w ogóle się nie uśmiecha, mówi tylko niskim głosem, porusza się zawsze powoli, hipnotyzuje spojrzeniem. No i fryzura, może śmieszna dla nas obecnie , ale jednak męska, gdzie Cillian na codzień nosi dłuższe włosy.
Jako Tommy jest mega!

ocenił(a) serial na 9
Kinuska

Nie to co Charlie Hunnam <3

Kinuska

szkoda że dla równowagi nie było seksownych bohaterek

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones