PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=468032}

Pingwiny z Madagaskaru

The Penguins of Madagascar
8,0 124 919
ocen
8,0 10 1 124919
8,4 9
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum serialu Pingwiny z Madagaskaru

Kto z was zauważył recenzję o skuteczności 7%? Czy taka nieskuteczna recenzja ma prawo mieć długi żywot? Kto się podpisuje za jej usunięciem?

Oto pierwszy głos:

Ja.

ocenił(a) serial na 10

Jak dla mnie ona faktycznie była trochę zbyt jednostronna, jak na recenzje, którą się tam zamieszcza. Więc jestem za, ale nie wiem, jak chcesz to zrobić?

użytkownik usunięty
Chantoria

Plan w sumie mam, ale na razie go nie zdradzę.

użytkownik usunięty

Czyli jakby planujesz.

Ja ouo/

To, że się z nią nie zgadzasz, nie oznacza od razu, że należy ją usuwać. Zresztą nie wiem jak chcesz to zrobić, skoro nie narusza zbytnio regulaminu...

użytkownik usunięty
Kubak125

Przecież nie tylko ja chce jej usunięcia.

Nie można usunąć recenzji tylko dlatego, że większość osób się z nią nie zgadza. Przecież widać jak na dłoni, ile osób uznało ją za pomocną, co Ci przeszkadza, że sobie tu jest?

użytkownik usunięty
Kubak125

7% to wcale nie dużo. Nie tylko mi przeszkadza jej obecność.

No właśnie o to chodzi, że niedużo... A zresztą, usuwajcie sobie jak chcecie, tylko nie wiem po co.

użytkownik usunięty
Kubak125

Recenzja taka nieskuteczna jest moim zdaniem zbędna.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
LodoweSerce

To najmniej skuteczna recka, jaką widziałem. 7%. Nawet tyle to za dużo.

ocenił(a) serial na 9
LodoweSerce

Biorąc pod uwagę, że pod tą recenzją jest sporo komentarzy z jego subkont (do czego się przyznał) to chyba rzeczywiście ma jakieś problemy.
No i to prawdopodobnie najgorsza recenzja jaką widziałem (nie wiem czy można ją tak nazwać, to po prostu wylewanie żali w typowo forumowym stylu). Ale mimo wszystko, skoro ktoś miał gorszy dzień i ją zatwierdził, to chyba ma prawo tu być.

użytkownik usunięty
Bernierdh

Gdyby wykorzystał cały potencjał na tworzenie multikont, skuteczność recenzji wynosiłaby 90%.

ocenił(a) serial na 9

Dokładnie :)

użytkownik usunięty
Bernierdh

To prawda.

Ja!

ocenił(a) serial na 8

Ja

użytkownik usunięty

Ja.

użytkownik usunięty

Recenzja powstała 14 stycznia o 17:07 2015 roku.

użytkownik usunięty

I co z tego?

użytkownik usunięty

takie info.

Ja

ocenił(a) serial na 10
wifi_wifi

i Ja.

użytkownik usunięty

"Nie można usunąć recenzji tylko dlatego, że większość osób się z nią nie zgadza."

Ktoś to bardzie trafnie ujął. Nie ma żadnych sensownych podstaw aby ją usunąć, zwłaszcza że nie łamie regulaminu. Nie rozumiem gdzie ty widzisz problem. Zapewne ty byś chciał aby każda nieprzychylna recenzja na tym świecie była odgórnie kasowana, prawda? :D

użytkownik usunięty

Swoją drogą, spróbowałem swoich sił i napisałem własną recenzję.
Zapraszam do czytania http://www.filmweb.pl/reviews/Suszymy+z%C4%85bki%2C+panowie-18855

użytkownik usunięty

To jest okropne co napisał, i nie ładne. więć jestem za i trzeba go usunąć

ja

Nie wiem co Tobą kieruje, ale nie można żądać usunięcia recenzji tylko dlatego, że nie zgadza się ona z Twoją opinią. Niech nawet na recenzje ma tylko 1 % tej skuteczności, może tu być.
Jeżeli już chcesz zgłosić recenzję to usunięcia to zwracaj uwagę na błędy wszelkiego rodzaju, gdyż od recenzentów wymagana jest poprawność językowa itp.
Mnie osobiście ona nie przeszkadza. Komuś się nie spodobało, napisał ci pomyślał i ok. Nie będę żądał usunięcia jej.

ocenił(a) serial na 7

ma racje 13 posterunek lepszy

ocenił(a) serial na 8

popieram

ocenił(a) serial na 9

Ja myśle, że każdy ma prawo do własnego zdania i nie trzeba tej recenzji usuwać nawet jakby skutecznośc wynosiła 1%.

Ja nie jestem za usunięciem recenzji. Ja jestem za usunięciem autora recenzji!!!

użytkownik usunięty
leifysbrutalson

O ktoś mnie ubiegł :D Należy usunać tego gościa z Filmwebu

ocenił(a) serial na 8

Niestety - ocena tych wypocin urosła z 7 aż do 8%, co świadczy o tym, że zyebów pokroju Kulfonidasa przybyło.

ocenił(a) serial na 7

Za

ocenił(a) serial na 10

Ja!

A_La

I ja!

ocenił(a) serial na 8

To nie recenzja, to żałosny bełkot marnego, jednokomórkowego, hejtującego trolla, który cierpi na ból dupy.
Nie wspominając o tym, że identyfikuje się z obleśną koziobródkową kukiełką z kiepskiej bajki.

użytkownik usunięty

Filmweb i tak ma to w głębokiej tylnej części ciała.Takie recenzje powinno usuwać się razem z użytkownikiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones