PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 935
ocen
8,2 10 1 76935
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Serial naprawdę dobrze zrealizowany, ale dla mnie pod względem dźwięku to padaka. Dialogi niewyraźne, niezrozumiałe. Coś seplenią pod nosem ledwo słychać a co się dzieje za oknem zagłusza całość. Jeden dobry dźwiękowiec... wystarczył by jeden dobry dźwiękowiec.

ocenił(a) serial na 10
smietnikowo

Niestety wszystkie polskie filmy pod tym względem kuleją! Nie licząc tych nagrywanych w studio a nie w terenie.

fazato

w Ekstradycji jest świetny dźwięk, świetna dykcja, akcenty i dialogi, nie dość że bardzo wyraźne, to jeszcze bardzo emocjonujące.

smietnikowo

Serio? Miałeś z tym problem akurat w Pitbullu? Ja absolutnie żadnego. W mojej opinii dźwięk w Pitbullu jest świetny. Nie pomyślałbym, że może komuś przeszkadzać. Słaby dźwięk to jest w Obławie i w Idzie. :)

ocenił(a) serial na 10
kendo777

Jako osoba pracująca również z dźwiekiem i muzyką, ośmielę się nie zgodzić. Kocham ten serial całym sercem, ale w Pitbullu dźwięk to po prostu podłość, nawet na tle polskich produkcji. Horrendalny sound design - efekty brane pojedynczo z archaicznych bibliotek, bez żadnego łączenia różnych dźwięków, zero inwencji (strzelanina na placu przed kościołem to apogeum - orkiestra najbardziej wyeksploatowanych dźwięków z bibliotek Sound Ideas); arcybiedny mix i postpro - zero jakiejkolwiek przestrzeni nadanej dźwiękom, zero pogłosów tam, gdzie są potrzebne, dźwięk płaski jak wyheblowana deska, na dodatek 'przepierdziany' w pewnych momentach z sybilantami powodującymi krwawienie z uszu, a na dodatek wszystko, o ile pamiętam, miksowane w mono! Jest to dramat najgorszego sortu w tym aspekcie o najbardziej szkoda mi tutaj genialnej muzyki, która musi grać w towarzystwie takich dźwiękowych koszmarów :(

ocenił(a) serial na 10
jammer

O huiu złoty to było w mono? Ja aż z napisami oglądałem, strasznie duży kontrast pomiędzy tym jak dialogi i efekty zostały zrobione względem genialnej muzyki od Luki. Zgadzam się z kolegą w fachu.

ocenił(a) serial na 6
smietnikowo

Czyli nie jestem sam. W pewnym momencie myślałem, że mam coś ze słucham. Zastanawiam się tylko czy to wina nagłośnienia czy po prostu aktorzy bełkoczą swoje kwestie pod nosem. Nazywam to w każdym razie "syndromem Pitbulla", bo w ostatnim filmie twórcy tego serialu - "Służby Specjalne" - jest identyczny problem.

użytkownik usunięty
punisherdeath666

To wina Vegi.

ocenił(a) serial na 9
smietnikowo

Zgadzam się.Oglądam teraz na TV Polonia i dobrze,że jest opcja z napisami.

Znawca kina

Ja miałem słuchawki na 20 procent głośności i wszystko słyszałem Tak więc do laryngologa Co do dźwięku, to ciekawie ocenzurowano przekleństwa; za pomocą niby to naturalnych dźwięków np. klaksonu czy skrzypiących drzwi.

użytkownik usunięty
Dezerter06

Mogli chociaż dać piknięcie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones