PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 918
ocen
8,2 10 1 76918
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Jeśli chodzi o mnie to szczególnie zaciekawiła mnie sprawa kradzieży pęta kiełbasy i pościeli z kory! ;)

ocenił(a) serial na 10
andzik89

"poradzisz sobie czy wezwać techników" <lol> no no dobra była :D

ocenił(a) serial na 9
andzik89

chyba najbardziej poruszająca sprawa 5-letniego Mateuszka... najbardziej emocjonująca zaczyna się w Parolach.

ocenił(a) serial na 10
Wyszu_r

napady Śruby na tiry i akcja w Magdalence... mistrzostwo!

ocenił(a) serial na 9
peliniusz

Śmierć Moniki podczas akcji z tirem i Magdalenka ,rzeczywiście mistrzostwo zgadzam się!

ocenił(a) serial na 10
andzik89

A na mnie największe wrażenie zrobiła strzelanina z ludźmi Śruby prz kościele na Ursynowie. Mistrzostwo świata! Szczególnie że tak było naprawdę :O

użytkownik usunięty
pafffcio86

Jedynie Grabowski sprawiał trochę wrażenie jakby strzelał pierwszy raz w życiu.

ocenił(a) serial na 10
andzik89

A na mnie jak wyrzucili dziewczynę z pociągu Wszystkie inne zbrodnie można jakoś zrozumieć bo i jakieś motywy sensowne były A to? Od kiedy przeczytałem o tym zdarzeniu to do dzisiaj czasem o tym pomyślę i nie potrafię tego przetrawić To może spotkać każdego z nas i bez żadnego powodu

ryan45

No szczególnie uzasadnione było zabójstwo kierowcy tira w 1 sezonie albo zabicie i umieszczenie dzieci w beczkach.

ocenił(a) serial na 10
allbundy87

Tego kierowcy tira to nie kojarzę a co do dzieci to trochę inna kategoria bo to chyba chodzi ci o morderstwo w rodzinie Ale to nie o to chodzi aby jakoś wyjaśnić motywy zbrodni czy je zrozumieć Po prostu mną to wydarzenie wstrząsnęło najbardziej i do dzisiaj mi siedzi w głowie

ryan45

tak ja tez probowalem sie wczuc w te dziewczyne i nie ogarniam

livman

zycie tworzy najlepsze scenariusze nie trzeba tam agaty christie, wlasnie najciekawsze sa motywy, u christie byly zawsze pieniadze

ryan45

robia czuby takie rzeczy swiezak musi sie wykazac i zabic jakiegos bogu du cha winnego wtedy maja na niego haka nie moze wystapic jako koronny bo zabojstwo

ocenił(a) serial na 10
livman

Masz rację - pełno jest czubów na tym świecie Czasem normalnemu człowiekowi się nawet nie śni do czego ludzie są zdolni

ryan45

dali by mi wybor co zrobic z takim czubem to poprosilbym o pistolet i nikt nie musialby mi go przeladowywac

ocenił(a) serial na 10
livman

Nie przesadzaj - trochę słabe by to było bo to żadna kara Takie typy powinny się trochę pomęczyć pracując na rzecz społeczeństwa Polecam książkę,audiobook Skazaniec Krzysztofa Spadło Okazuje się że przed wojną w Polsce mieliśmy całkiem sensowny system penitencjarny

użytkownik usunięty
ryan45

Serial oglądałem gdy wychodził i był najbardziej popularny, wszedłem sobie tutaj go ocenić i poczytać opinie, i dopiero teraz po przeczytaniu twojego wpisu zapoznałem się z tematem "dziewczyny z pociągu" który jest faktycznie godny potępienia(sk*rw*syny), i dopiero teraz ogarnąłem fakt, że wiele spraw z serialu którymi zajmowała się grupa Gebelsa była inspirowana faktycznymi "sytuacjami" jakie miały miejsce w Polsce...

ocenił(a) serial na 8
andzik89

zlecenie chłopakowi zabójstwa swojego syna

ocenił(a) serial na 8
andzik89

Ta, w której bohater grany przez Braciaka opowiadał jak zabijał dziewczyny w banku.

ocenił(a) serial na 10
transistor152

Braciak jako Romuś to przech.... ale oczywiście "ojciec ma bosha" i przesłuchanie na komendzie prowadzone przez Igora to mistrzostwo świata. Jeszcze oczywiście moment, jak Despero przesłuchuje Katerę jak najbardziej godny uwagi.

użytkownik usunięty
andzik89

Najlepsze było to z Jasiem i Stasiem oraz schronisku.

andzik89

Witam. Chciałbym zadać pytanie. Ile ten serial ma wspólnego z pierwszym filmem? Czy to są te same sceny i ta sama fabula tylko bardziej rozbudowana na dłuższy czas czy jest coś zupełnie innego? Czy jak tamten film mi się nie podobał to mimo wszystko warto spróbować zabrać się za serial? Bo jego oceny zachęcają ale tak samo było z filmem a dla mnie był średni, ale mimo to kolejne części planuję obejrzeć nie wiem tylko co z serialem. Jeśli to coś w stylu rozszerzonego pierwszego filmu to sobie daruję a jak coś zupełnie innego to być może obejrzę więc zależy mi na tej wiedzy a nie mogę nigdzie się doczytać dokładnej informacji na ten temat.

tomciog18

Ja miałam identycznie, film mi zupełnie nie podszedł. Ani pierwszy, ani kolejne. I gdybym miała opierać swoją ocenę jedynie na filmach, nigdy nie zdecydowałabym się obejrzeć serialu. Na serial namówił mnie znajomy policjant, który twierdził, że to jedyna produkcja ukazująca jak naprawdę wygląda praca w polskiej policji. Bez spektakularnych bohaterskich akcji, fajerwerków. Jeden wielki gnój. Przekonał mnie tym. Pierwszy sezon serialu to faktycznie powtórka z filmu, ale z rozbudowanymi wątkami pobocznymi. Drugi sezon perełka, w trzecim spada już odrobinę poziom, ale wciąż jest jeszcze do obejrzenia. Serial oglądałam już pewnie z 6-8 razy. Zawsze jak do niego wracam, to od razu zaczynam od sezonu drugiego, ale myślę, że warto obejrzeć pierwszy, chociażby żeby wiedzieć kto jest kim.

ocenił(a) serial na 10
andzik89

To faktycznie było ciekawe.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones