PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=282083}

PitBull

8,2 76 943
oceny
8,2 10 1 76943
8,0 6
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum serialu PitBull

Renata i Łapka

użytkownik usunięty

Najbardziej zwalone postacie, wprowadzone nie wiadomo po co. Może to byłoby dobre gdyby ktoś inny wszedł w tej roli bo niestety ci państwo kompletnie jak dla mnie nie pasują a postacie zbudowane przez nich jak dla mnie "nie mają" charakteru. Ale to pewnie wina nowego reżysera. W ogóle po 15 odcinku gdzie o ile się nie myle zmieniono reżysera, od tamtego momentu już jest taki trochę melodramat. Tyle, że sprawy są ciekawe. Jeden aktor trafiony, holender bardzo dobrze sprawił się w roli naczelnika ;)

Podpisuję się pod tym w 100%. Obie postacie (Renata i Łapka) kompletnie nieciekawe, a Renata do tego irytująca. Wprowadzili kobietę zamiast Moniki (która była ok) i od razu musieli w myśl poprawności zrobić z niej superbohatera. Do tego, zamiast serialu o policji (1 i 2 sezon), w trzecim sezonie otrzymaliśmy w każdym możliwym miejscu zbędne wątki miłosne. Szkoda, bo końcówka drugiego sezonu była rewelacyjna.

ocenił(a) serial na 9
stysiek

No cóż, obniżam ocenę po obejrzeniu trzeciego sezonu. Nie wiem, czy to wina tych postaci, raczej watków rodzinno-miłosnych, które mogłyby być zaznaczone a się rozwlekają, jak w telenoweli, niczego nie wnosząc. szkoda. Pan Żuławski zepsuł ostry smak serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones