PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 217
ocen
8,1 10 1 31217
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Dla mnie w pierwszej kategorii wygrywa "The Prince Who Wanted Everything", szczególnie ze względu na końcówkę, a w drugiej "Simon and Marcy". W momencie piosenki końcowej płakałam i śpiewałam to przez łzy :X Uwielbiam go, nie mogę się doczekać głębszej analizy historii Szymona i Marceliny.

ocenił(a) serial na 10
nikolazd

"The Prince Who Wanted Everything" - eh, nie trawię wątku Fiona/Cake.
1. Najbardziej absurdalny - "King Worm" - genialnie przedstawiony sen.
2. Żaden z odcinków nie jest w 100% poważny, ale "Billy's Bucket List"/"Wake Up"/"Escape from the Citadel" to takie 3 odcinki które były nieco dojrzalsze i posunęły fabułę do przodu.

ocenił(a) serial na 7
Fasco

Ja w sumie też za wątkiem nie przepadam (nie licząc może Marshalla, ale on był właściwie tylko raz), ale absurdem to on przesiąka.
A "Wake Up" też bardzo lubię.

ocenił(a) serial na 10
nikolazd

Najpowazniejszy to chyba dla mnie finn the dog/Jake the human, zwłaszcza jak finn ma koronę! Też cokolwiek z lemongrabem jest wprowadza taki niepokój :o z drugiej strony moje ulubione odcinki są z magicmanem xDDD scena z ptakiem pierwszy raz otworzyła moje oczy na dziwność adventure time XD

ocenił(a) serial na 9
pierog123

Najpoważniejszy (i chyba najlepszy) odcinek dla mnie to ten ostatni z serii Stakes, czyli The Dark Cloud. Nigdy jeszcze chyba nie widziałem postaci z kreskówki dla dzieci, która na poważnie, z cichą melancholią, ale pełnym zrozumieniem zaakceptowała by zarówno bolesną niezmienność pewnych aspektów materialnego świata oraz równie bolesną zmienność własnej osobowości pod wpływem traumatycznych doświadczeń. I to wszystko w jednej krótkiej i pięknej piosence.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones