PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=565378}

Pora na przygodę!

Adventure Time with Finn and Jake
8,1 31 144
oceny
8,1 10 1 31144
Pora na przygodę
powrót do forum serialu Pora na przygodę!

Taak, nudzę się. Jak dla mnie niezmiennie jest nią Marceline.Postać bardzo intrygująca, ciekawa.

ocenił(a) serial na 10
ocenił(a) serial na 10
Adrienna

Hah, ona też jest niezła ^^

ocenił(a) serial na 10
Niko_equestrian

Zdecydowanie Marcelina. ahh

ocenił(a) serial na 10
Niko_equestrian

Szczerze powiedziawszy wolę męskich bohaterów.. Ale, chociaż bardzo lubię Marcy, to od najnowszego odcinka moim number one jest Margaret.

ocenił(a) serial na 9
Niko_equestrian

Princess Bubblegum! :D jak się tak bardziej przyjrzeć, to jest to jakiś zmutowany naukowiec. Z tego co rozumiem, to ona wyhodowała sobie całe to "candy kingdom". W S05E14 "Simon&Marcy" pod koniec odcinka widać, jak jakaś "guma" podaje puszkę z rosołem i scyzoryk Simonowi. Bardzo widoczny jest też uśmiech na tej "gumie". Mam porządne przypuszczenia, że to jest Bubblegum we wczesnych stadiach. Poza tym w innym odcinku jak Finn przenosi się do wspomnień swojego wcześniejszego życia, księżniczka BB już tam jest i buduje swoje królestwo. Akcja dzieje się jeszcze w czasach gdzie ludzie nie byli wymarli. Sam Finn określił BB że ma bazylion lat. Co sądzicie o tym?

ocenił(a) serial na 9
Niko_equestrian

KGK XD !!!

ocenił(a) serial na 10
Niko_equestrian

Ja tam najbardziej lubię Fionę :D Jeżeli zaś trzymać się oryginalnych bohaterów to Panna Jednorożek :> Jest urocza. Królewnę Balonową też lubię, ale czasem nie ma dziewczyna serca.

ocenił(a) serial na 7
Kira91

Pjona - też uwielbiam Fionę :D.
A poza nią Marcelinę - mam słabość do Gotek/lasek podobnych do Gotek <3

ocenił(a) serial na 10
Niko_equestrian

Hm... z żeńskich postaci to mam dwie, które lubię równie mocno.
Marcelina - no cóż, tu chyba nie muszę uzasadniać. Wiele cech ma również wspólnych z moją drugą ulubioną żeńską postacią.
Bonnibel Bubblegum - uwielbiam ją nie tylko dlatego, że jest kolejną postacią z AT, która zamiast być czarno-białą, ma wiele odcieni szarości. Lubię w niej to, że jest uparta i dąży do wyznaczonych przez siebie celów. Nie specjalnie przejmuje się tym, co myślą o niej inni. Wierzy we własne racje, trzym się ich i jeśli trzeba potrafi swoje zdanie uargumentować. Lubię z niej również to, że jest godowa do poświęceń i wyrzeczeń - zwłaszcza jeśli chodzi o Słodyczan. No cóż ma kłopoty z przyznawaniem się do błędów, skłonności do narcyzmu i uczucia raczej nie są jej dobrą stroną. Nie jestem też pewna czy zna znaczenie "życia towarzyskiego". Ale lubię zarówno jej zalety jak i zrozumiałe przeze mnie wady.

ocenił(a) serial na 9
Niko_equestrian

Księżniczka Grudka
Marcelina

ocenił(a) serial na 9
Niko_equestrian

Słoniczka.

ocenił(a) serial na 9
ocenił(a) serial na 9
Niko_equestrian

Marcelina i Fiona :)
Ale również KGK.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones