PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33993}

Przyjaciele

Friends
8,3 335 019
ocen
8,3 10 1 335019
8,8 20
ocen krytyków
Przyjaciele
powrót do forum serialu Przyjaciele

Najlepszy serial świata! Oczywiście może nie jest zbyt ambitny, ale zawsze jak mam zły humor to puszczam jakikolwiek odcinek i po 2 minutach oglądania czuję się 100 razy lepiej. Każdy z odcinków widziałam minimum 5 razy a nadal oglądam z przyjemnością i myślę że nigdy mi się nie znudzi. Mogę jeszcze dodać że gra aktorska na bardzo dobrym poziomie, każda z postaci jest specyficzna i przekonująca, każda ma swoje dziwactwa i jest to świetnie pokazane.

ocenił(a) serial na 10
blacken

Zgadzam się, świetny serial.

ocenił(a) serial na 10
blacken

dokładnie ;)
jestem na sezonie 9, a zaśmiewam się do łez ;D
humor jest bezbłędny i unikatowy

blacken

Jeszcze nie oglądałem ani jednego odcinka ,ale skoro tak twierdzicie, to kiedyś się skuszę.

ocenił(a) serial na 10
MartiniKS

Koniecznie, Ja oglałem już chyba z 3 razy całą serie i nadal mnie śmieszy do rozpuku :P

ocenił(a) serial na 10
blacken

Mam dokładnie to samo! Na zły humor najlepsi Przyjaciele

ocenił(a) serial na 9
blacken

Mam dokładnie tak samo! Kiedy jest smutno, albo źle Przyjaciele zawsze poprawią humor :D

ocenił(a) serial na 7
blacken

Nie jestem jakimś wielkim superfanem "Przyjaciół" i bardziej cenię trochę inny typ humoru, ale muszę przyznać że to świetny serial który bardzo pozytywnie nastawia do życia. Szczególnie przypadł mi do gustu odcinek w którym Ross poznaje Emily (tak, ten jej boski brytyjski sposób mówienia = Received Pronunciation) -po prostu Mistrzostwo świata! I potem jak Ross jedzie do Londynu...

Lucas207

WItam!
gdzie można obejrzeć odcinek specjalny z tego roku????

ocenił(a) serial na 7
Doman2012

Witam serdecznie!!!

Niestety nie wiem. Dla mnie to całkiem nowa informacja.

blacken

WItam!
gdzie można obejrzeć odcinek specjalny z tego roku????

ocenił(a) serial na 10
blacken

święte słowa . Puki co nie znam lepszego leku na doła .

blacken

Tak, "Przyjaciele" to idealny ratunek w gorszy dzień. Chyba, że właśnie skończyło się oglądać ostatni odcinek i robi się smutno, że to już. Ja jestem świeżo po, i cóż... Pozostało oglądać od nowa :) Świetny serial i świetne postacie, z którymi naprawdę aż chciałoby się zaprzyjaźnić.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
mendalysa

widać, że gimnazjum he he

blacken

Ten serial jest naprawdę najlepszym poprawiaczem humoru. Żaden inny serial (lub film) nigdy nie mnie tak nie rozweselił. "Przyjaciele" to naprawdę najlepszy serial na świecie.

ocenił(a) serial na 10
blacken

Mam tak samo :)

ocenił(a) serial na 10
blacken

NIe ma lepszego.

blacken

Na mnie też bardzo pozytywnie działał, faktycznie - poprawiacz humoru

ocenił(a) serial na 10
blacken

Dokładnie tak! Ja mam to samo. Zły humor i samopoczucie znika jak tylko włączę Przyjaciół ❤️

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones