PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770296}

Shame

Skam
8,1 29 121
ocen
8,1 10 1 29121
Skam
powrót do forum serialu Skam

Isak i Even

ocenił(a) serial na 9

Jeden z ciekawszych wątków w serialu i który na dobrą sprawę mnie w niego wkręcił. U mnie zainteresowanie Skam zaczęło się właśnie od filmików na YouTube, gdzie przypadkiem natknęłam się na kilka ich scen.
Chyba nigdzie nie widziałam lepiej napisanego i uchwyconego zauroczenia dwóch chłopców. Gra Tarjeia była mistrzowska, z kolei Henrik mnie oczarował.

ocenił(a) serial na 9
MsIks

Mam nadzieję, że ich jeszcze pokażą. Pod warunkiem tylko żeby niczego w tej relacji nie zepsuli. Czwarty sezon przed nami.

stasza2233

Na pewno pokażą. To dzięki nim w sumie ten serial zyskał taką popularność. Reżyserka skam z dużym szacunkiem podchodzi do ich wątku.

ocenił(a) serial na 10
Noodlevfh

Chłopcy wzięli na siebie cały punkt ciężkości, wyciągnięty z literatury i życia żeby ze wstydu i złośliwości wywołać zainteresowanie i zaszczyt, tego nigdy wcześniej nie było. Jak to się wszystko potoczy dalej, na pewno Adnem zabiła ćwieka scenarzystom na długie lata.

ocenił(a) serial na 9
BA_ZA

Ciężko będzie to przeskoczyć, ale wierzę, że dostaniemy równie wybitny wątek i aktorstwo w czwartej serii.

ocenił(a) serial na 9
stasza2233

Czytałam gdzieś teorię (może uda mi się za kilka dni ją przytoczyć), że nowy sezon może być o Evenie.

ocenił(a) serial na 9
MsIks

Wątpię, że będzie o nim gdyż w 3 sezonie miał wspólny wątek z Issakiem. Dużo osób obstawia Vilde i ogólnie myślę, że o niej będzie sezon

ocenił(a) serial na 9
stasza2233

Byłabym bardzo zawiedziona gdyby im się nie udało (chociażby z powodu choroby Evena).

ocenił(a) serial na 9
MsIks

Nie tylko ty. Dużo ludzi ma chorobę dwubiegunową i żyje.

ocenił(a) serial na 9
MsIks

Miło mi się to czyta, bo w moim otoczeniu tylko słyszę, że trzeci sezon skam był nudny i w ogóle be i "chcemy z powrotem Noorę i Williama", czego absolutnie nie rozumiem, bo to właśnie 3 sezon był moim zdaniem najlepszy, a za to drugi trochę się dłużył... Dobrze, że nie tylko ja doceniam wątek Isaka. Również uważam, że obaj chłopcy zagrali świetnie, a i ich sceny zostały dobrze napisane :) Mam nadzieję, że ich wątek nie przepadnie...

ocenił(a) serial na 10
Rarity

Kocham Noorę i Williama razem, ale jednak relacja Evena i Isaka była czymś pięknym, była tak bardzo prawdziwa, że płakałam i przeżywałam wszystko razem z Isakiem. Nie rozumiem, jak można powiedzieć, że ten sezon był nudny.

ocenił(a) serial na 6
Rarity

3 sezon to flaki z olejem, przeciez tam nic sie nie dzialo mozna bylo ziewac

MsIks

Tylko to tutaj zostawię. :) Ciężkie spoilery, więc oglądać tylko po obejrzeniu trzeciego sezonu.
https://www.youtube.com/watch?v=dwMUbjy_rIo

MsIks

Evak dalej świetny i w tym sezonie. Smutno mi tylko z powodu Sany (jeśli ktoś jest na bieżąco).

MsIks

Podobno Henrik Holm przyjedzie na Warsaw Comic Con.

ink1313

https://www.youtube.com/watch?v=C1XGFiORqXU
Już był.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
MsIks

Fajnie jakby pokazano ich losy po latach jak w Skins (sezonie 7 o Effie).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones