PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=526554}

Spartakus: Krew i piach

Spartacus: Blood and Sand
8,0 77 920
ocen
8,0 10 1 77920
6,6 7
ocen krytyków
Spartakus: Krew i piach
powrót do forum serialu Spartakus: Krew i piach

Realia...

ocenił(a) serial na 7

Nie mogę wyjść z podziwu jak scenarzyści? choreografowie? potrafią wciskać bzdury do filmu. Któryś już raz widzę w filmie jak wojownicy na krótki rękawek i z gołymi girami śpią sobie na śniegu i ni jest im zimno. Albo kiedyś śnieg był ciepły ;)

ocenił(a) serial na 10
harry_rabbit

kiedys tez tak sobie spalam i bylo calkiem fajnie

użytkownik usunięty
KhyraVolain

To gorąca z ciebie dziewczyna :P

ocenił(a) serial na 10

no ;)

ocenił(a) serial na 5
harry_rabbit

Bzdur i nieścisłości jest w tym serialu bardzo wiele, jednak przymykając na to oko dostajemy niezłe "oglądadło" (nawiązując do "czytadła") do kotleta.

neurojarre

Niestety dla mnie to już za "dużo" i nie przetrawiłem tego nawet do kotleta.

ocenił(a) serial na 8
neurojarre

A ja właśnie nie widzę wielu bzdur i nieścisłości. Fabuła trzyma się całości i wątki są tak prowadzone, aby utrzymać logiczną całość. A wszystko trzyma w napięciu, zaskakuje.

Ażeby zrozumieć tę nagość, tę przemoc i seks, czy wreszcie goliznę pośród śniegów, trzeba zrozumieć, że jest to wszystko przerysowaniem, na które widz musi wyrazić zgodę, aby móc zaakceptować serial. Coś jak film 300. Albo Sin City.

ocenił(a) serial na 10
harry_rabbit

Po pierwszę jest to zabieg w któym chcą pokazać jak dana postać jest powiedzmy heroiczna chociaż to złe słowo nadludzka jakie posiada umiejętności . Przerysowanie jak i krew jest sztuką samą w sobie w tym serialu to jest taki styl jak nie jesteś wstanie tego oglądać to idź objerzyj doktora house xD bo to nie dla ciebie zabawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones