PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757950}
ocen
6,9 10 1 11229
Star Trek: Discovery

Recenzje Użytkowników

Śmiało podążać tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek – tak w istocie się stało –Discovery faktycznie podąża śmiało tam, gdzie nikt jeszcze nie dotarł – w blasku komputerowo wygenerowanych wybuchów i przy akompaniamencie przekleństw podąża ku upadkowi – swojemu i całego uniwersum. więcej
Wreszcie zapadła decyzja o kontynuacji serii. "Star Trek: Discovery" otrzyma drugi sezon, co jako fankę "Treka" bardzo mnie cieszy. Jesteśmy już w połowie pierwszego sezonu i teraz już łatwiej wypowiadać się na jego temat oraz podjąć się pierwszych prób jego oceny. więcej
Nigdy nie byłem fanem "Star Treka", a zwłaszcza uniwersum serialowego. W latach 90., kiedy wiele osób z zapartym tchem śledziło przygody kapitana Kirka, moje oczy były skierowane w stronę "Gwiezdnych wojen". Zdecydowanie wolałem obejrzeć n-ty raz przygody Jedi i Sithów niż facetów w mundurkach. Jak widzicie, od razu przyznaję się do tego, że stałem z drugiej strony barykady, dlatego też moje opinie prawdopodobnie będą drastycznie inne niż całego fandomu.  więcej
Drugi sezon serialu "Star Trek: Discovery" to wszystko, co najlepsze z pierwszego powielone razy dwa.  więcej