PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 286 499
ocen
8,3 10 1 286499
7,3 36
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Nie polecam oglądać tego sezonu tak szybko, bo potem będziecie żałować...
Ja drugi sezon będę chyba oglądał tak, że jeden odcinek co miesiąc, bo to straszne uczucie... Jeden z najlepszych seriali, jakie widziałem.

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

Mam dokładnie tak samo. Właśnie skończyłam i nie wiem co mam zrobić ze swoim życiem. Za bardzo pokochałam te dzieciaki.

ocenił(a) serial na 10
Emilia_195

Eleven <33 ;d

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

Dokładnie. Ona i Mike byli tacy uroczy. Płakałam jak głupia na końcówce.

ocenił(a) serial na 10
Emilia_195

Nie ty jedna zżyłaś się z bohaterami, siostrzyczko...

ocenił(a) serial na 7
Emilia_195

Polecam posłuchać sobie ścieżki dźwiękowej ;)

ocenił(a) serial na 8
Emilia_195

Twin Peaks

ocenił(a) serial na 8
Emilia_195

Polecam Utopie w takim razie

ocenił(a) serial na 6
NYCZUS

Ja obejrzałem wszystkie sezony Teorii Wielkiego Podrywu w kilka dni i miałem to samo. Serial okazał się tak dobry, że poczułem sie zagubiony - co ja teraz będę oglądał? Ale jest masa ciekawych produkcji, więc szukam kolejnych fajnych seriali.

Ten pochłonąłem w sumie tez cały dzisiaj, bo jestem na chorobowym.

ocenił(a) serial na 10
Sony_West

Dwa tygodnie po obejrzeniu, a wciąż nie znalazłem żadnego serialu, który dałby mi taka rozrywkę jak ten. Też miałem tak kilka razy po obejrzeniu m.in Lost, Breaking Bad albo True Detective, ale na razie Stranger Things jest najlepszym serialem, jaki widziałem.

NYCZUS

Mamy bardzo podobny gust serialowy wiec jak najbardziej polecam pozycje ktore wedlug mnie dorownują naszym ulubionym serialom (Rodzina Soprano,House of Cards, jesli chodzi o cos podobnego do prison breaka to bardzo fajny jest serial 24 godziny długi wiec mozna się przywiazac;p ) . Bez spojlerow na czym polega zajebistosc tego serialu bo nie wiem czego albo po opisie jakos mnie odrzuca ,moze tez ze nie przepadam za horrorami.
Na punkcie Losta miałem obsesje i ogromny sentyment jeden z pierwszych seriali jakie ogladałem i nie liczac jakichs tasiemcow elewizyjnych, Detektyw mega (klimat ,zagadka, ale to tylko jeden sezon wiec ciezko wsiąknac jak np w zagubionych gdzie pomimo ze znam juz wszystkie zagadki itd to moge ogladac serial kilkakrotnie ze wzgledu na postaci w filmie.


NYCZUS

A i taka ciekawostke dodam ,że bardzo duzo osob w tym krytycy filmowi w dyskusji o najlepszych serialach wymienia prawie zawsze 4 seriale (Breaking Bad, The Wire,Rodzine Soprano i serial legenda do ktorego za dlugo sie zabieram czyli Twin peaks)

NYCZUS

Kurczę, ja właśnie dlatego do tej pory nie obejrzałam ostatniego sezonu "Breaking bad" - żeby nie zostać z tą pustką!
A od dzieciaków z Hawkins uzależniłam się od razu

ocenił(a) serial na 10
Sony_West

American goods amerykańscy bogowie polecam

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

Właśnie skończyłam oglądać, chyba najlepszy serial jaki ostatnio oglądałam, uwielbiam klimat lat 80'❤️
Myśle, że trudno mi będzie zadowolić sie jakimkolwiek serialem...

ocenił(a) serial na 10
cookiee_98

Mam to samo:/ Nie wiem co ze sobą zrobić :p

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

w takim razie obejrzyj jeszcze te filmy:
http://www.filmweb.pl/film/Boyhood-2014-629125
http://www.filmweb.pl/film/Kr%C3%B3lowie+lata-2013-659015
http://www.filmweb.pl/Donnie.Darko
http://www.filmweb.pl/film/Drive-2011-399746

NYCZUS

zacznij w końcu oglądać " The Wire" ;)

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

Szukam gadżetów związanych z serialem. Oprócz płyt z muzyką, plakatów, kubków znalazłem na olx ramkę pod tablice z logo serialu, lecz nic więcej. Ktos ma coś ciekawego?

nieodwracalne

na hottopic.com znajdziesz sporo rzeczy w tym koszulki, figurki, breloki a nawet muchę ; )

sonatapatetyczna

a nie, to jednak ozdoba do wlosów ; d

ocenił(a) serial na 9
sonatapatetyczna

Witam. Chciałam kupić córce jakieś gadżety. Jaki jest koszt przesyłki (z opłatami celnymi) ?

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

A mogłem poczytać recenzje przed oglądaniem xD

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

Dokładnie. Ja z Netflixowymi proukcjami jadę zawsze na tym samym schemacie - 2 odcinki dziennie ; ) wtedy jest czas na przemyślenie poszczególnych akcji i nie ma się wrażenia że wszystko zlewa się w całość że aż ciężko się połapać.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
mordarg

Ja dopiero zaczęłam „Stranger Things” i staram się oglądać jeden odcinek dziennie. Myślę, że tak najwygodniej, nie zapominam wówczas danych wątków, a przy okazji mogę się nacieszyć serialem.

ocenił(a) serial na 7

Bardzo dobry pomysł :) Po czasie piszę, ale co tam :p Nie warto obalać sezonu w jeden dzień, bo potem nie ma się takiej kruchej, ulotnej satysfakcji z układania elementów fabuły.

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

Dasz znać, czy Ci się udało co miesiąc! Bo ja czuję, że obejrzę całość w weekend :D

ocenił(a) serial na 10
agus196

hahaha, obejrzałem wszystko w jeden dzień, bo byłem chory i leżałem w łóżku. Nienawidzę siebie za to!

ocenił(a) serial na 8
NYCZUS

Wybaczalne, biorąc pod uwagę o jakim serialu mowa! nie nienawidź się, najwyżej obejrzysz całość jeszcze raz przed kolejnym sezonem, haha. Ja dawkuję póki co, ale tylko ze względu na to, że oglądam z bratem. Sama też bym pewnie w jeden dzień wciągnęła! Kuruj się!

ocenił(a) serial na 10
agus196

Dokladnie, ja po zobaczeniu drugiego sezonu zacząłem od nowa ogladac pierwszy, uwielbiam :)

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

Również gorąco polecam, zwłaszcza iż sezon 2 jest lepszy od pierwszego :D

ocenił(a) serial na 10
AzurPL

nom, właśnie też 2 skończyłem ;D na szczęście mam jeszcze do oglądania doctor who i lucyfer :D

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

Łatwo powiedzieć ;) Moim zdaniem sezonu ST nie da się obejrzeć za jednym zamachem (chyba, że okoliczności nie pozwalają). Serial wciąga, trzyma poziom i mam nadzieję, że skończy się w odpowiednim momencie.

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

sezon 2 świetny jednak jestem pełen obaw co do 3 sezonu :/. Historia wygląda tak jakby kończyła się już w sezonie 2 (szczególnie, że pierwotnie ST miało mieć tylko 2 sezony). Nie pozostaje jednak nic jak poczekać i zobaczyć czy Bracia Duffer wybrną z sytuacji.

ocenił(a) serial na 9
kihaku_sureiyaa

Ja mam już kilka teorii dotyczących powiązania drugiego sezonu z trzecim :)

Napisze niżej żeby nie spojlerować ;)



Przede wszystkim zawsze można odnieść się do innych dzieci - skoro El spotkała się z ósemką, może okazać się że są inne dzieci w innych laboratoriach i także mają możliwość odnalezienia bramy.
Poza tym mamy doktorka który o dziwo przeżył spotkanie z demogorgonami, został ugryziony w nogę i zawsze może się wdać tajemnicza infekcja ;)



ocenił(a) serial na 9
kihaku_sureiyaa

Myślę, że warto poczekać.

NYCZUS

Dokładnie, jestem po drugim sezonie i mam kaca. Dawno nie widziałam ta dobrego serialu. A dzieciaki, to prawdziwy skarb narodowy.

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

Właśnie skończyłam oglądać drugi sezon i podczas całego ostatniego odcinka myślałam dokładnie o tym samym :D

ocenił(a) serial na 10
NYCZUS

obejrzałam całość w 3 dni,tak mi się spodobał ten serial,że teraz szukam czegoś podobnego :P

ocenił(a) serial na 9
Ligia_0

ja też szukam i nic podobnego nie znalazłam :(

ocenił(a) serial na 9
Ligia_0

The Leftovers ----> POLECAM :)

ocenił(a) serial na 9
NYCZUS

Zgadzam się, ja oglądałam po 3 odcinki dziennie i teraz po finale (według mnie średnim) czekam na więcej, a trzeba będzie chyba trochę poczekać :(

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

czy ktoś wie może ile trzeba czekać?

ocenił(a) serial na 9
samotnia

Dość długo z tego co wyczytałam, dopiero się skończył sezon 2, pytanie co szybciej kolejny GOT czy ST?

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

zostałam zdołowana, bo GOT jest dla nich ważniejszy pewnie :/

ocenił(a) serial na 7
samotnia

Przecie "Stranger Things" robi Netflix a "Grę o Tron" HBO. Żadnej zależności między nimi nie ma.

ocenił(a) serial na 9
Naethalee

Mój błąd, zaćmienie miałam. Rzeczywiście. Aż mi wstyd.

ocenił(a) serial na 9
samotnia

Spokojnie, jesteśmy wyrozumiali przecież :)

ocenił(a) serial na 9
JOANNA108

Ale ja nie jestem ;)

ocenił(a) serial na 9
samotnia

Dla siebie chyba, ha ha ha ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones