PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 286 694
oceny
8,3 10 1 286694
7,3 36
ocen krytyków
Stranger Things
powrót do forum serialu Stranger Things

Tata Mika

ocenił(a) serial na 8

Tyle emocji w tym aktorze.Po prostu coś cudownego. :D

ocenił(a) serial na 9
mxs10

Mną zawładnął, oby był w drugim sezonie. <3

ocenił(a) serial na 9
mxs10

dokładnie. wzór ojca haha

ocenił(a) serial na 8
mxs10

jak dla mnie- rola serialu

ocenił(a) serial na 9
mxs10

Wymiatał.

ocenił(a) serial na 7
mxs10

Haha chyba do końca nie wiedział co go ominęło :D

ocenił(a) serial na 10
Kryychaa

typowy, stereotypowy amerykański tatuś, który ma wszystko w dupie i jest wpatrzony albo w gazetę albo w telewizor ;)

ocenił(a) serial na 7
Peter_1987

Ma ważniejsze rzeczy do roboty niż latanie za potworami, haruje na całą rodzinę :D

ocenił(a) serial na 9
Kryychaa

porównaj sobie teraz takiego Ala ze Świata wg. Bundych - co go mogło ominąć?
xD

ocenił(a) serial na 6
mxs10

Jedyny, który mnie nie wkurzał

ocenił(a) serial na 8
mxs10

Rozstaw oczu na trzy strefy czasowe XD

mxs10

Mnie to trochę irytowało, bo w tym serialu nie ma ani jednej zdrowej rodziny, gdzie jest kochające się małżeństwo i dzieci. Jak już mamy parę, która nie jest po rozwodzie (a tam przecież chyba każdy jest), to córka przekonuje, że oni nigdy się tak naprawdę nie kochali, tylko pobrali dla wygody i konwenansów. Już nie mówiąc o tym, że mama Mike'a jest raczej beznadziejnym rodzicem, skoro pozwala dzieciakowi błąkać się cały dzień po lesie, w którym najwyraźniej zginął inny chłopiec, a ponadto nie zauważa, że w jej piwnicy żyje obce dziecko.

ocenił(a) serial na 10
Mikasa08

Takie życie : )

Piotrek14

No właśnie nie, to są anomalie.

Mikasa08

Zdrowa kochająca rodzina, to anomalia.

majoballs

Współczuję.

Mikasa08

Komu i czego?

ocenił(a) serial na 7
Mikasa08

To akurat jedna z bardziej realistycznych kwestii w całym serialu :P "Modelowe rodzinki" tylko na pozór są modelowe...

ocenił(a) serial na 10
Mikasa08

Są tu przedstawione 4 rodziny. Czy to tak mało prawdopodobne, że akurat w nich coś jest nie tak/ Nawet jeśli w twojej jest wszytsko ok - nie znaczy, że u twoich znajomych mimo, że wygląda na ok - to w rzeczywistości tak jest.

Poza tym to tylko serial... akurat takie charaktery postaci zostały dobrane...
Wg mnie żadna wada - równie dobrze można uznać, że wszystkie inne dzieci z tej szkoły żyją w idealnych rodzinach.

ocenił(a) serial na 9
Mikasa08

Rodzina Lucasa wydaje się raczej całkowicie normalna

O_Oize

Właśnie to jest absurd tego serialu, że najbardziej normalną rodzina to rodzina o innej karnacji skóry. Gdzie w wieszkości amerykańskich produkcji rodziny skrzywione badź patalogiczne są czarnoskóre.

Cichutki_filmweb

Absurdem jest, że w tej produkcji jest inaczej niż w większości innych?

ocenił(a) serial na 10
Cichutki_filmweb

Nie do końca wiadomo co z ojcem Dustina. A poza tym nie przesadzałbym tak z idealną rodziną Lucasa, bo tatuś od razu skojarzył mi się z typem pantoflarza, który tylko potakuje swej połowicy i mówi synowi, że jego matka ma zawsze rację...

ocenił(a) serial na 9
O_Oize

Siostra Lucasa wymiata :D

O_Oize

Ale strasznie mało ich pokazali, więc trudno coś wnioskować na tej podstawie. Poza tym tata Lucasa jest trochę podobny do taty Mike'a w podejściu do zycia rodzinnego :)

Mikasa08

A propos błąkania się dzieciaków po lesie całymi dniami to w sumie nie było nic nadzwyczajnego w czasach kiedy nie było komórek i nie definiowało rodziców jako beznadziejnych :P

lavi

Nie było komórek, nie było kontroli rodzicielskiej. Jadło się w wakacje o 7 rano śniadanie i do lasu. Rodzice do pracy. Wracało się cały usmarowany na obiad na 16-stą i znów na podwórko do wieczora. Jak rodzice poszli spać, wymykało się na spotkania z kolegami i wywoływało duchy lub jeździło po nocy na rowerach.

ocenił(a) serial na 7
perun_6

Prawda. Gdyby moja córka za parę lat szalałaby tak, ja kiedyś jako początkująca nastolatka, umarłabym na zawał ;) Zabawa w podchody na bagnach to średni pomysł 3:)

ocenił(a) serial na 9
perun_6

dokładnie tak było

lavi

To były takie czasy, kiedy nie definiowało się rodziców jako beznadziejnych?

ocenił(a) serial na 10
Mikasa08

Akurat takiej matki jak mama Mike'a każdy może pozazdrościć.

ocenił(a) serial na 8
Mikasa08

To sa lata '80, co innego mieli robić z wolnym czasem. Ja na własne urodziny (z ciotkami, wujkami i resztą rodziny) nie chciałem przyjść nie raz (z kolegami w przedszkolu/szkole poczęstunek) czasy szwendania się skończyły jak ojciec kupił mi Pegasusa na początku V klasy, 6 gał z jezyka polskiego w miesiąc za notoryczne nie odrabianie prac domowych :D
Ojciec Willa rozwala system,
- Nasz syn z dziewczyną?
- Proszę wierzyć,
- Gdyby spała tu jakaś dziewczyna, wiedzielibyśmy o tym. :D

ocenił(a) serial na 10
Guliwer_2

Stare dobre czasy, gdy paczka przyjaciół była całym światem, a domem podwórko... nie to co teraz: cztery ściany i oczy wklejone w ekran komputera.
P.S. Te słowa wypowiedział ojciec Mike'a, a nie Willa...

ocenił(a) serial na 8
Skandal

Ano zaiste, sam nie wiem skąd mi się tam Will wziął skoro to główny temat o tacie Mike'a :) No nic czekamy na sezon 3 może trochę czaru z sezonu 1 powróci, bo mnie trochę 2 zawiodła. Nie zawsze więcej, mocniej, szybciej znaczy lepiej.

ocenił(a) serial na 9
Mikasa08

To miłe, że masz wyobrażenie że rzeczywiście życie jest takie proste i rodziny są w większości poukładane... Niestety, życie to wcześniej czy później weryfikuje. Ale jeśli wokół ciebie są sami ludzie w udanych związkach - to życzę, aby było tak dalej. I aby pewnego dnia nie okazało się, że to były tylko pozory szczęścia.

Mikasa08

Mama MIke'a się starała, ale problemy dzieci ją przerosły. Poza tym miała też małe dziecko i dom do prowadzenia którym musiała poświęcać uwagę.

ocenił(a) serial na 10
mxs10

A mnie zastanawia tata Willa. W pierwszym sezonie było pokazane jak Johnatan się z nim kłóci i mówi, że w ogóle się nim nie interesuje. A w tym, gdy will był pierwszy raz u lekarza ten mówi, że szeryf jest jego tatą? Poza tym, relacja między nim a matką Willa wygląda, jakby ich coś wcześniej łączyło. Co się dzieje :(

ocenił(a) serial na 8
mionn

lekarz tylko tak sobie powiedział. może przy okazji pierwszej wizyty willa w laboratorium z góry założył, że joyce i hopper są parą, a oni po prostu nigdy nie wyprowadzili go z błędu.

mionn

…relacja między nim a matką Willa wygląda, jakby ich coś wcześniej łączyło.
Pierwszy sezon ich łączy.

ocenił(a) serial na 9
mionn

chodzili razem do szkoły :) jak dla mnie to po prostu sentyment i beztroskie wspomnienia z dzieciństwa

ocenił(a) serial na 9
mionn

W pierwszym sezonie policjanci pracujący z Hopperem mówili ze miał romans z Joyce. W jednym z pierwszych odcinków

ocenił(a) serial na 4
Jokerka11

Chodziło o to, że Hopper miał z nią romans, nie Tata Mike'a.

ocenił(a) serial na 1
mxs10

Tyle emocji bez emocji, coś smutnego ...

mxs10

Nie aktorze tylko postaci, którą odgrywał. Jak widać wyszło mu to świetnie.

Nariel_ArYarrel

Wyszło, wyszło, przez wszystkie sezony w których cokolwiek czasu ekranowego mu dali...

mxs10

W nowym sezonie trochę się rozruszał :p

tolerancja91

tak. Dzieciaki przepadły na całe dnie, walczą z potworami z bronią palną i koktajlami Mołotowa, zabijają nożami i gwoździami, miasto niszczą demony, otwierają się wrota piekieł, wojsko morduje dorosłych a coś morduje młodzież w straszny sposób, miasto się ewakuuje a tata Mika widząc to w TV wyłącza telewizor słowami "ale nuuuudy".

mxs10

Przecież budują 4 sezony aż jego postać, tylko po to by zmarniała, niestety. Ted Bundy czy po jakiemu tam "Amerykańce" mówili. Nie wiem o co biega poza spin offem, ale od pierwszego sezonu go budują ale perspektywy trochę innej historii - mogą być absolutnie cudne. Naprawdę brakuje mi z 4 sezonie tego, co ze świadomością pominęli a co budowali w poprzednich sezonach, naprawdę szkoda żę tak to spartaczyli - tych rodziców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones