PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750359}
8,3 10 1 286726
7,3 36
ocen krytyków
Stranger Things
(Recenzja pierwszej połowy 4. sezonu "Stranger Things": odcinki 1-7) Nie jestem pewien, czy to... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Chyba każdy zna ten serial. Natomiast dla osób korzystających z serwisów streamingowych jest to jedna z pozycji obowiązkowych. więcej
Bez wątpienia jednym z flagowych hitów Netlixa jest "Stranger Things". Serial, który okazał się wielkim zaskoczeniem, gdyż mało kto się spodziewał, że odniesie on tak niewyobrażalny sukces. więcej
Chyba każdy z nas marzył o świecie magicznym, w którym mógłby stać się bohaterem i stawić czoła najstraszliwszym potworom. Podobne pragnienia towarzyszą uroczej grupie chłopców, którzy z upodobaniem urządzają sobie rozgrywki RPG w zaciszu piwnicy. Dla niewtajemniczonych – RPG, to gra towarzyska, w której gracze wcielają się w role fikcyjnych postaci. Cała rozgrywka toczy się zazwyczaj w wymyślonym świecie, istniejącym tylko w wyobraźni grających. Jednakże w krainie "Stranger Things", gdy przysłowiowe kości zostaną rzucone młodym bohaterom przyjdzie zmierzyć się zagrożeniem w realnym świecie.  więcej