PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801842}

The Boys

8,3 56 384
oceny
8,3 10 1 56384
7,8 17
ocen krytyków
The Boys
powrót do forum serialu The Boys

Ta postać, ta kreacja jest czymś tak wspaniałym, że brak mi słów. Co ten facet wyprawia na ekranie, przyćmiewa dosłownie każdego z kim ma sceny. Przyznam szczerze, że zaczęłam oglądać ten serial dla Karla Urbana, bo tylko jego kojarzyłam z obsady, pomyślałam: ok, Eomer zawsze na propsie, zobaczę co to. Od pierwszej sceny a Homelanderem (osobiście wolę polską wersję Ojczyznosława) po prostu zakochałam się w tym co zobaczyłam, świetnie napisany bohater, ale to co ten aktor wyprawia to ryje banie po całości. Doskonałość pod każdym względem. Czemu ten aktor nie miał w tamtym roku jakieś nominacji albo w ogóle nagrody za to? Totalnie zasługuje, powiem więcej, że on robi ten serial. Owszem Karl też jest świetny, w ogóle wszyscy, aktorsko - bardzo wielkie napracowanko, ale Antony Starr zostawia ich wszystkich w tyle.

ewej

dobrze zagrana postac ale czy wybitnie? to jedna z glownych postaci calego serialu, ktora dostaje najwiecej pola do popisu praktycznie w kazdym odcinku. wiekszosc ludzi zachwyca sie tu bardziej nad tym co robi sama postac w serialu, a nie aktor. jesli chodzi o warsztat aktorki to Urban zamiata nim podloge praktycznie w kazdej scenie no ale lemingi przezywaja kompleks badboyowego supermana.

ewej

Ktos kto to wymyslił powinien siedzieć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones