PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747284}

The Crown

8,2 93 951
ocen
8,2 10 1 93951
7,7 24
oceny krytyków
The Crown
powrót do forum serialu The Crown

Półmetek 2. sezonu

ocenił(a) serial na 9

Obejrzałem właśnie 5. odcinek drugiego sezonu i nie mogę wyjść z zachwytu. Pod względem realizacji i gry aktorskiej serial jest prześwietny, a fabuła także nie pozwala oderwać wzroku od ekranu (choć nie wiem dokładnie w jak dużym stopniu opiera się na faktach, jeśli chodzi o życie prywatne królowej). Szczególnie ujęły mnie sceny z Małgorzatą i fotografem z odcinka 4., napięcie i chemia aż sączyły się z monitora. No i nie mogę nie zachwycić się urodą Vanessy Kirby - przepiękna kobieta :)

tomson485

Bardzo zmysłowa scena, napięcie aż wyłaziło z ekranu. Szkoda, że wątek urwano, i wrócono do niego po małej przerwie, od razu przechodząc do ślubnych spraw. Brakowało mi w końcówce 2 sezonu więcej scen z życia Małgorzaty, jak radziła sobie z macierzyństwem, wyczekaną miłością i małżeństwem.

ocenił(a) serial na 9
Adanvarne

No cóż, koniec końców jest to serial o Elżbiecie, a nie Małgorzacie :) Choć faktycznie szkoda, bo postać ciekawa.

ocenił(a) serial na 8
Adanvarne

Generalnie nie lubie seriali dłuzszych niz 4 odcinki ale tutaj koncze ogladac 1 sezon obejrze 2 i juz czekam na 3. Lubie takie aktorstwo

ocenił(a) serial na 9
tomson485

"Vanessa Kirby is stealing the show", jak gdzieś wyczytałam, z czym się absolutnie zgadzam, 4 odcinek - perła.

ocenił(a) serial na 10
madmenfanka

Coś w tym jest!

ocenił(a) serial na 10
madmenfanka

Zgadzam sie. Ten odcinek należał do niej. W ogóle to chyba moja ulubiona postać w tym serialu. Urodę tez ma niesamowitą.

ocenił(a) serial na 9
tomson485

I jeszcze odcinek 7 - jazda na motorze, a jako muzyka - Wiosna z "Czterech pór roku" Vivaldiego - miodzio;)

ocenił(a) serial na 9
madmenfanka

I jeszcze muzyka Zbigniewa Preisnera jako podkład do ślubu Małgorzaty - jedyny polski akcent jaki odkryłam.

madmenfanka

Jeszcze było coś o Radziwiłach.Ciekawe kiedy będzie sezon

ocenił(a) serial na 9
tomson485

A odcinek 9 i retrospekcje z życia Filipa - aż uroniłem łzy... Kurcze, można by tak wymieniać i wymieniać ;p

ocenił(a) serial na 8
tomson485

właśnie jestem w trakcie 4 odcinka(s02) - podszas fotograficznej sesji erotyka aż kipi z ekranu... bardzo to dobrze zagrane i sfilmowane!

tomson485

Zgadzam się! Chemia między tymi dwojga była niesamowita :) Żałuję, że w drugim sezonie twórcy w mniejszym stopniu skupili się na postaci Małgorzaty, zdecydowanie była perełką. Ciekawa jestem kolejnych sezonów i gry Heleny w tej roli :)

liliou

Pierwsza zapowiedź trzeciego sezonu! Już z Olivią Colman. Premiera w listopadzie.
https://www.youtube.com/watch?v=MA8S0U_hDeI
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) serial na 7
Falkor1

No 2-sezon mial swoje perelki ale trzeci mu juz niestety nie dorownuje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones