PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789148}
7,4 126 761
ocen
7,4 10 1 126761
6,9 19
ocen krytyków
The End of the F***ing World
powrót do forum serialu The End of the F***ing World

Zaskakujące zwroty akcji, rewelacyjny soundtrack (ciągle po głowie chodzi mi piosenka "Trying to get closer to you" :D ), ale przede wszystkim ta niekonwencjonalność i pomysł na fabułę czyni ten serial godnym zapamiętania.
Z upływem czasu poznajemy nie tyle co historię głównych bohaterów, ale bardziej motywy i sytuacje, które pchnęły ich do popełnienia tego co zrobili. Możemy dzięki temu lepiej ich zrozumieć i wczuć się w ich sytuację. Dopełniało to świetnie zagrane role przez właśnie Jessice Barden i Alexa Lawthera. Bardzo dobrze się wspólnie uzupełniali i jak dla mnie to oni skradli całe show.
Momentami zabawne, lekko i absurdalnie, ale też momentami smutno, mrocznie a nawet przygnębiająco. Wszystko to doprawione szczyptą czarnego humoru. To musiało się udać ;)
Mam tylko nadzieję, że serial nie zakończy się na 2 sezonie.
Serdecznie polecam.

ocenił(a) serial na 9
Granex

1 sezonie*. Nie wiem czemu nie mogę edytować wpisu.

Granex

Niby byłoby fajnie zobaczyć kolejny sezon, ale wydaje mi się że wyciśnięto już maksimum z tej historii. Co mieliby pokazać w drugim sezonie? Alyssę rozpaczającą po śmierci Jamesa?. Jamesa gnijącego za kratkami?. Wydaje mi się, że serial miał być tylko jednosezonowcem.

ocenił(a) serial na 9
walker666

Wiesz, jeśli serial stanie się tak popularny i zdobędzie duży rozgłos to zapewne nic nie stoi na przeszkodzie dla scenarzystów byleby ten 2 sezon powstał. Nie zmienia to faktu, że byłoby to trudne zadanie. Dlatego tak jak napisałem, chętnie bym zobaczył ten następny sezon, ale jeśli mają to spaprać to podziękuje.

walker666

Czemu drugi sezon miałby być dalszą historią tych postaci? Zawsze mogą dać historię innych postaci, która dalej będzie się wpasowywała w klimat i tytuł. Nie mówię że tak zrobią, ale moim zdaniem było by to zagranie na plus.

ocenił(a) serial na 9
Reebont

Owszem, ale to czy byłoby to zagranie na plus zależy od tego czy udałoby im się przebić Alyssę i Jamesa. ;)

ocenił(a) serial na 9
Reebont

Zgadzam się. Ta historia skończyła się idealnie. A pozostawiony niedosyt można by ewentualnie zaspokoić kolejną niebanalną historią, która w cale nie musi być słabsza. Podobnie w Misfits, chociaż historia się ciągnęła ta sama, obsadę konkretnie wymieniano co sezon prawie co skutecznie urozmaiciło serię.

ocenił(a) serial na 7
Granex

Hmm, co do piosenki, to chyba masz na myśli "Walking All Day" Graham'a Coxon'a, czy się mylę?

ocenił(a) serial na 9
barnasz

Dokładnie tak, nazwałem ją inaczej ze względu na tę wersję ;)
https://www.youtube.com/watch?v=2Y3m8IEsknI

ocenił(a) serial na 8
Granex

dokladniee

ocenił(a) serial na 8
Granex

Mam to samo z tą piosenką, dwa dni po obejrzeniu serialu, nie mogę przestać jej słuchać! Bardzo przyjemnie patrzyło się na grę dwójki młodych aktorów. Chemia między nimi jest tym, dzięki czemu ten serial jest taki dobry.

ocenił(a) serial na 9
Granex

Serial faktycznie bardzo dobry ale gdzie Ty widziałeś / widziałaś te zaskakujące zwroty akcji?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones