PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767516}

The Punisher

8,0 60 356
ocen
8,0 10 1 60356
7,2 11
ocen krytyków
The Punisher
powrót do forum serialu The Punisher

Mega

ocenił(a) serial na 10

Kolejny serial z Netfixa który oglądałem za jednym zamachem . Polecam każdemu dla mnie 10/10 .

ocenił(a) serial na 5
blind227

Obejrzałem za jednym zamachem, ale nie podzielam twojego entuzjazmu. Na zabicie nudy nadaję się, ale bez zachwytów.

blind227

Wymień pozostałe które Cie zachwyciły.

LordSpooky

Mega to jest nuda która wieje z ekranu jak to się ogląda. 3 odcinek i praktycznie zero akcji, pełno ckliwych wspominek. Zero fajnej fabuły. Naprawdę jestem wielce zawiedziony tym co się dzieje.

ocenił(a) serial na 5
ChubakaCieLubi

no ja skonczylem 9 odcinek i totalna nuda. jedna akcja albo wcale zadnej akcji przez odcinek. za mało punishera :) serial opowiadajacy o tym jak ludziom odbija po wojnie i tyle.

ocenił(a) serial na 9
MatM95

to jesteś przed najlepszym 10 odcinkiem :)

ocenił(a) serial na 5
realfan

to był chyba najgorszy serial marvela. nuda straszna :) malo punishera w punisherze :) chyba 5 scen akcji przez cale 13 odcinkow. i taka prawde ze te sceny były słabe. wydłubywanie oczu juz bylo w grze o tron takze zgapili :D

ocenił(a) serial na 8
MatM95

Chyba zapomniałeś zmienić oceny, bo zupełnie nieadekwatna do tego co wypisujesz.

ocenił(a) serial na 5
Bokciu

tak, masz racje zapomnialem zmienic oceny po skonczeniu :) poprawiam.

ocenił(a) serial na 10
MatM95

Okej zgódźmy się z tym że maoże nie było bardzo dużo akcji ale trzeba przyznać że jak już coś się działo to był ogień a główny bohater serialu dobrze odegrał swoją role to że nie mógł na****dalać każdego na drodze to już wina rerzysera Xd a Frank i tak zyskał sympatie wielu widzów którzy docenili jego wkład w serial

MatM95

Skończyłem sezon 1 i zgadzam się, że nie jest to jakaś nie wiadomo jaka perełka i dupy nie urywa ale 7 to uczciwa ocena.

ocenił(a) serial na 10
LordSpooky

Wszystkie seriale Netflix + Marvel mają w sobie właśnie to coś co tak mega wciąga że ciężko jest się oderwać i nie ważne że rano trzeba wstać do pracy. Nie jestem krytykiem filmowym ale dla mnie te seriale mają właśnie to co tygryski lubią najbardziej. Ciekawe kiedy DD3

ocenił(a) serial na 8
blind227

Obstawialbym jesien 2018... aktualnie ekipa na planie trzeciego sezonu jest ;) W nastepnym roku czekaja nas JJ2, LC2 i DD3, czyli pewnie w podobnych miesiacach co seriale ich wychodzily w tym roku.

ocenił(a) serial na 7
blind227

Wszystkie seriale Netflixa dobre ? Jasne. Luke Cage, Iron Fist i Defenders też są dobre ? :) WTF ?!
Przecież to są pozycje nisko oceniane.

Ja z ich seriali widziałem kilka pozycji i z całym szacunkiem, ale HBO ma wyższy poziom seriali.
House of cards - 8,5
Daredevil - 8
Narcos - 8,5
Stranger things - 8,5
Ozark -8
Mindhunter - 7
Punisher- 7
Black Mirror od 3 sezonu przejął Netflix - 9

Dla porównania HBO:
Oz - 8,5
Sopranos - 9,5 (5 złotych globów)
Kompania braci - 9,5
Sześć stóp pod ziemią - 9 (3 złote globy)
Prawo ulicy - 10 (Najlepszy serial HBO)
Carnivale - 8
Deadwood -8,5
Rzym - 9,5
Zakazane imperium - 8
Gra o tron - 9 (Sezony 1-4 oceniam na 10. Sezony 5-7 ocena 8)
Detektyw - 9 (ocena tylko za 1 sezon. 2 sezon to max 7)
Pozostawieni - 8
Westworld - 9
Vinyl - 7
Długa Noc - 7
The Deuce - 7

ocenił(a) serial na 10
returner

Wiesz gdzie mam oceny innych.... Dla mnie są super :)

ocenił(a) serial na 9
returner

niestety, hbo wymiata z serialami a netflix przy hbo wysiada. dlatego moim zdaniem szkoda wielka że to netflix robi Wiedzmina raczej szału nie bedzie. ale Punisher im się udał, chyba najlpeszy ich serial.

ocenił(a) serial na 9
mario1885

Dobrze że Netflix robi Wiedzmina, przynajmniej obejrzę bez żadnych umów wiążących mnie z jakimiś operatorami.

ocenił(a) serial na 8
mario1885

To fakt, po wlaczeniu Punishera, pierwsze co rzuciło mi się w oczy to, to że seriale netflixa chyba mają ograniczony budżet. Jednak sama fabuła robi swoje. Podobało mi się to że nie zawsze zło triumfuje i że agenci departamentu nie są kompletnymi debilami i bardzo szybko rozgryźli że w departamencie jest kret i kto naprawde stoi za całą aferą (głównie dzięki madani)

Punisher mega serial, ale faktycznie, do serialowych produkcji HBO jeszcze troche brakuje.

ocenił(a) serial na 10
blind227

Poza Iron First, który na tle reszty wypadł tragicznie.

ocenił(a) serial na 10
Hustla

IF ma swoje plusy i minusy ale takim dopełnieniem IF jest Defenders :)

blind227

Jak dla mnie serial bomba. Po 2 sezonach Daredevila ( rewelka ), świetnej Jessice i miałkim Iron Fist + słabiutkim Luke Cage, nareszcie coś ciekawego.

ocenił(a) serial na 8
blind227

Ja łyknełam na raz i nie żałuje.

ocenił(a) serial na 9
blind227

przez Franka nie pracowałem 1,5 dnia. I mówię mu: "Frank kurde, muszę ogarnąć projekt w nowej robocie", a on tylko odpowiedział "do whatya gotta do". No i obejrzałem... Frank to niezły ch**

użytkownik usunięty
blind227

Wziąłem na trzy dni i nie żałuję. Serial wyszedł świetny. Postać Micro, choć inna od komiksowej, na ekranie świetnie zgrała się z Castle. Podobały mi się te ich wypady w furgonetce, czy posiadówki na dachach ;-) Jest między nimi chemia, dobrze ze sobą grają, to widać i dodaje tej produkcji. Jon Bernthal doskonale pasuje (jak dla mnie) do roli Punishera, może poza jednym "ale" - komisowy Punisher był trochę bardziej wyrafinowany (sophisticated). Nie było żadnych przypowieści o psie (lol), za to wiele myślenia i planowania. To był inteligentny człowiek, a nie impulsywny marine. Zobaczyły jak Bernthal rozwinie tą postać.

ocenił(a) serial na 10
blind227

Bardzo dobry...dla starszego odbiorcy....dla gimbazy jak zwykle nudny za malo akcji i efektow

ocenił(a) serial na 5
hatti69

ale pierdzielisz głupoty :)

użytkownik usunięty
MatM95

Obawiam się, że nie. Ktoś, kto nie chce poznać postać Punishera jako człowieka i jest nastawiony tylko na akcję/zabijanie, może ocenić ten serial jak hatti69 napisał - a takie postawy/oczekiwania są najczęściej obecne u młodszego widza właśnie.

ocenił(a) serial na 5

kolejny który pierdzieli głupoty :) za duzo tego poznawania Punishera było według mnie. serial zrobiony pod weteranow i pokazanie jak to obdija po powrocie z wojny :) wiekszosc akcji to robił ten młody co sie wysadził w powietrze :) mało tego punishera było.

ocenił(a) serial na 9
MatM95

Słyszałem że z torrentów serial nudniejszy, piszę tak bo gdzieś się chwaliłeś że z tego źródła korzystasz.

ocenił(a) serial na 5
Kowal08_filmweb

hahaha dobre :D

ocenił(a) serial na 10
MatM95

Moim zdaniem to bylo wprowadzenie do jego swiata....teraz dopiero zajmie sie tym czym zajmuje sie Punisher szczegolnie po scenie kiedy "odtraca" zone i mowi ze jest w domu...a sporo osob myslalo ze Punisher bedzie juz w pelnej krasie mordowal przestepcow przez caly sezon...drugi sezon pewnie bedzie dla ceibie bardziej "punisherowaty"

ocenił(a) serial na 5
hatti69

o ile drugi sezon powstanie :)

ocenił(a) serial na 8
hatti69

Dokładnie

ocenił(a) serial na 8
blind227

A brutalnie jest?
Bo na to liczę jeśli mowa o Punisherze

ocenił(a) serial na 10
Ultimate_gamer99

Momentami. Zależy co dla Ciebie jest brutalne.

ocenił(a) serial na 8
haaaeee

Po prostu oczekuje konkretnej rozpierduchy ale pokazanej bez kompromisów jak ktoś w kogoś strzela to ma być widać jak dostaję tą kulką krew ma się lać i git
A nie kamera w drugą stronę a Ty się domyślaj
I jakby jakieś sceny tortur były to też byłoby przyjemnie
Może dziwnie to będzie porównanie ale Logan spełnij stuprocentowo moje oczekiwania
Właśnie tak widzę kino z superbohaterami
Ma być krwawo, mrocznie

ocenił(a) serial na 8
Ultimate_gamer99

Tak jest brutalnie, w sensie uderzenie młotem w glowe( wszystko pokazane) krew sie leje, punisher dźga nożem, wydlubuje oczy itp.

ocenił(a) serial na 8
mateuszz27

O i o to mi chodziło
Dzięki

ocenił(a) serial na 8
Ultimate_gamer99

Ale zaznaczam odrazu ze to nie poziom logan którego uwielbiam.

ocenił(a) serial na 8
mateuszz27

No właśnie niepotrzebnie chyba tego Logana oglądałem bo strasznie ukształtował moje oczekiwania co do filmów z superbohaterami i jak teraz widzę te Spider Many a nawet Batmany to czuję jakiś niedosyt

Ultimate_gamer99

Jesli liczysz na ostra wymiane ognia i rozpierduche to sie srodze zawiedziesz. Serial jest brutalny owszem ale samych scen akcji to tu zawiele niema. Jest kilka fajnych momentow ale pozat tym serial jest raczej przegadany a i same dialogi sa baaaaaardzo srednie

ocenił(a) serial na 8
Carnal_Vader

No i właśnie tego się obawiałem
Akurat w postaci Punishera tkwi największy potencjał żeby pokazać dosadnie i bezkompromisowo przemoc a jak tak czytam opinie innych to właśnie często pojawia się zarzut że więcej w tym filmie pogadanek i górnolotnych przemyśleń niż jakiekolwiek akcji na którą tak bardzo w tej produkcji liczyłem

Ultimate_gamer99

Ja tez liczylem bardzo ze w koncu dostane solidny serial o Punisherze. Niestety klimatu Punishera tu praktycznie niema i sama fabula mocno odbiega od tego co znamy z komiksow. Niejest to serial o kolesiu ktory pragnie karac przestepcow a wszystko ma dosc gangsterski klimat. Tu cala historia skupia sie na postaci Franka i jego misji w Afganistanie wiec zastanawiam sie jak tworcy w ogole przejda (zostal mi jeszcze ostatni epizod wiec moze tam sie cos wyjasni) do motywu Punishera walczacego ze swiatem przestepczym i gangsterka. Poki co wyglada na to ze Frank ma w dupie wszystko to co niebylo zwiazane z jego misja w Afganistanie wiec to tyle jesli idzie o jego komiksowy pierwowzor (nawet jego charakterystyczny stroj z czaszka pojawia sie poki co AZ w jednym epizodzie!). Generalnie straszny sredniak i ja daje mu 4 bo juz nie o sama nude chodzi (a dialogi sa naprawde srednie) a i o momenty czy sytuacje w tym serialu gdzie czulem po prostu zazenowanie. Jesli pamietasz Punishera z 2003 z Thomasem Janem i ta idiotyczna sytuacje kiedy jadl kolacje ze swoimi sasiadami to poczekaj na to co zobaczysz tutaj: głupkowatych familijno-dramatycznych scenek jest tu duzo wiecej a sam Punisher z Janem duzo bardziej trzyma klimat komiksu. Koniec koncow to poza 1szym epizodem warto zobaczyc 11sty i chyba w sumie tyle. K***a szkoda bo naprawde bylem napalony na ten serial po tym jak pokazali Punishera w Daredevilu a dostałem cios w pysk...***wa mać. Sory jesli ci jakos zespoilowalem. No i jest to tylko moja opinia wiec moze tobie sie spodoba (patrzac na forum to raczej ludzie sa zachwyceni wiec kto wie?) Pozdro

ocenił(a) serial na 8
Carnal_Vader

Dzięki właśnie o takie opinie mi chodziło bo jak tak czytam to mało kto potrafi uzasadnić czemu mu się podoba/nie podoba
Ograniczają się do lakonicznego "zajebiste , polecam " , " bieda , nudy , żenada , szkoda czasu "

ocenił(a) serial na 8
Ultimate_gamer99

I jak? Spodobalo się pod względem przemocy?:)

ocenił(a) serial na 8
laxman

Samym ukazaniem przemocy jestem usatysfakcjonowany problem tylko w tym że jest jej strasznie mało
Serial zdecydowanie zyskuje dopiero w połowie sezonu, ostatnie dwa odcinki w pełni spełniły moje oczekiwania i mam nadzieję że w kolejnym sezonie będzie tej przemocy jednak więcej

ocenił(a) serial na 8
Ultimate_gamer99

Widzę tez czekasz na god of war, czuje to ze bedzie gra życia. Uwielbiam dobra fabule a przy tym mega brutalność hehe

ocenił(a) serial na 8
mateuszz27

O stary już hajs odłożony na premierę

ocenił(a) serial na 5
Ultimate_gamer99

wlasnie ten ktos opisal taka jedna scene w calym serialu :) zawiedziesz sie jak bedziesz ogladal

ocenił(a) serial na 10
Ultimate_gamer99

Jak masz takie oczekiwania to możesz śmiało zabrać się do oglądania. Kolega napisał wystarczająco. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones