PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=725199}
8,6 19
ocen krytyków
Twin Peaks

Recenzje Użytkowników

Trzeci sezon przypomina filmową składankę, złożoną z lynchowskich sampli. Wśród kilku świetnych epizodów, sporo jest też dobrych, ale i kilka słabszych. Taki to kolaż twórczości autora "Zagubionej autostrady". Jedno się nie zmieniło. Tak jak w oryginale tak i tutaj świat nie jest tym, czym się wydaje. więcej
Fenomenalny wiśniowy placek, który wszyscy znamy i kochamy powraca w wielkim stylu. Do tego aromatyczna kawa. Mnóstwo kawy. Za barem tajemniczo uśmiechają się szefowie kuchni –  David Lynch oraz Mark Frost we własnej osobie. Filiżanka czarnego jak smoła płynu co chwilę zmienia konsystencję. Bierzesz łyk, a zza szerokiego okna rozlega się nagłe pohukiwanie sowy, która słowo daję wcale nie jest tym czym się wydaje. więcej
eksperyment z powrotem do miasteczka Twin Peaks się nie udał. Mając na celu powtórne zebranie fanów przed TV, twórcy serialu nagrzebali im tylko w głowach. Dali czegoś za mało, a czegoś za dużo. Odetchnęłam z ulgą na wieść o ostatecznym zamknięciu serii. więcej