PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585726}

W garniturach

Suits
8,1 133 232
oceny
8,1 10 1 133232
7,1 7
ocen krytyków
W garniturach
powrót do forum serialu W garniturach

5 sezonow

ocenił(a) serial na 10

Nie pamietam serialu ktory praktycznie w kazdym sezonie i w kazdym odcinku byl tak zajebisty zeby nie mozna bylo doczekac sie kolejnego odcinka. Wyszly 3 odcinki 5ego sezonu i jak dla mnie nawet troche nie spada jakosc tego serialu .
Genialny serial. Nie wyobrazam sobie ze to moze sie kiedykolwiek skonczyc. jak dla mnie mogl by miec tyle odcinkow co Moda na suckces :)

ocenił(a) serial na 9
Mefisto_015

Też tak uważam. Co prawda sezon 4 bywał nieco słabszy ale 5 jest dla mnie doskonały.

ocenił(a) serial na 8
deichman1996

4 slabszy? jestem wlasnie na 4 i jak narazie jest on najlepszy

ocenił(a) serial na 8
Mefisto_015

Dokładnie :) Zawsze kryją się w zanadrzu jakieś historie z przeszłości, albo nowe postaci :D To co skrywa przeszłość jest najciekawsze. Choć jak sobie policzyłam Harvey 12 lat pracuje z Donną, wcześniej ileś tam w prokuraturze, studia, aplikacja, nie wygląda na 40parolatka :D

ocenił(a) serial na 10
CzAnDrA

stylizacja robi swoje :P

CzAnDrA

Gabriel Macht, grający Harveya ma 43 lata :) Niektórzy po prostu są wiecznie młodzi i piękni :D

ocenił(a) serial na 9
Yenna_N

Po prostu dba o siebie. zapewne trenuje, zawsze chodzi w dobrze dobranych garniakach i z dobrą fryzurą.. A że w PL przeciętny 40 latek ma bęben jak pralka, zatyrany jest robotą i je jakieś gówno to co się dziwić, że wygląda jak 60 latek?

Putis_K

Dokładnie, we wcześniejszych sezonach są wzmianki o porannym bieganiu Haviego, boksie itp.
Nawet było coś o treningach jogi Donny. :D

ocenił(a) serial na 8
Mefisto_015

Nie każdy sezon był dobry. Drugi był tragiczny - zwłaszcza końcowe epizody, gdzie poziom absurdu był wyjątkowo wysoki. Na szczęście w kolejnych sezonach jest dużo lepiej.

ocenił(a) serial na 9
Mefisto_015

sezon 5ty póki co jest bardzo, bardzo słaby:(

ocenił(a) serial na 10
tekjow

Być może oglądasz jakiś radziecki serial a nie to o czym dyskutujemy tutaj.

ocenił(a) serial na 9
wonder_87

a beer for that man, a beer I say!

ocenił(a) serial na 8
tekjow

Słaby? Beznadziejny! Zamiast iść w stronę ciekawych spraw, to zrobili emocjonalną papkę. A najbardziej mnie wkurza, że popsuli Harvey'a. W każdym serialu gdzie jest jakaś wyrazista postać, z czasem robią z niej dupę wołową.

hanula1309

Czy dla ciebie ludzie, którzy nie są psychopatami są dupami wołowymi? On dalej jest wyrazisty, przestał tylko być człowiekiem maską i jakimś archetypem.

ocenił(a) serial na 9
Mefisto_015

Moim zdaniem, cały serial jest ok. Nie ma już takich intryg jak w sezonie 1,2,3 aczkolwiek ciągle coś wyskakuje, postacie się rozwijają, jak dla mnie jest ok, trzyma poziom :)

ocenił(a) serial na 7
Mefisto_015

Cóż, moim zdaniem w 5 sezonie poziom się znacznie obniżył...

ocenił(a) serial na 9
derinka

Zgadzam się niestety... Zrobiło się za mało prawniczej walki a za dużo ckliwych emocjonalnych scen...

ocenił(a) serial na 10
danielpawlakxv

To są też ludzie i jak wszędzie, zawsze mają swoje problemy oraz zalążki życia prywatnego. Gdyby ten serial był tylko o sprawach i sądach to nigdy nie zyskałby takiej popularności. W Suits idealnie równoważą pracę oraz sprawy personalne bohaterów serialu.

ocenił(a) serial na 9
tiesto4life

Dobrze równoważyli w poprzednich sezonach, zgadzam się, w obecnym sezonie jest z tym słabiej choć nadal poziom nadal jest dobry.

ocenił(a) serial na 9
danielpawlakxv

A dla mnie jest coraz lepiej, odcinek 8 Mea Culpa mnie osobiście wprawił w osłupienie. Kiedy już myślisz, że wszystko idzie pięknie a twórcy trafiają nas takim soczystym strzałem w twarz. Jak chociażby awans Mikea i pierwszą sprawę. Dla mnie jak na razie ten sezon trzyma poziom i momentami jest naprawdę niezły jak właśnie 8 odcinek. 7 zresztą też niezły, końcówka.. naprawdę jest ok, to nie Arrow gdzie dostaliśmy mega słaby 3 sezon, tutaj jest ok.

Mefisto_015

dokładnie to samo myślę ,że mógłbym mieć tyle samo odcinków ,co Moda na Sukces -> abstrachując , wie ktoś może ,czy całość zakończy się w 2016 (na 6 sezonie) ,czy będzie kontynuacja ?

ocenił(a) serial na 10
Mefisto_015

Mam nadzieję, że będzie miał tyle odcinków co moda na sukces!!! Może mieć nawet sto razy więcej :)

ocenił(a) serial na 9
Mefisto_015

Też mam takie uczucie. Jedyny serial który w ogóle mnie nie nudzi i mógłbym oglądać ten serial w nieskończoność.

Mefisto_015

obejrzałam 8 odc. 5 serii - opuszczając cały część 3 i cały 4 sezon oraz pozostałe odc 5 sezonu i powiem wam, że poczułam się jakbym nie miała żadnej luki - wiedziałam o co chodzi: ci sami bohaterowie, te same konflikty, te same miłostki, eee.... Daruję sobie. A tak mi się kiedyś podobał.

ocenił(a) serial na 6
kriters123

W 100% się zgadzam, może i się coś dzieje cały czas, ale to jest kotlet odgrzewany kilkukrotnie (wątki oszustwa, kłótni Harvey-Litt, konflikt Pearson-Hardman. Czasem zdarzy im się wprowadzić jakąś postać typu Solof na jeden sezon i tyle. Wysokie oceny były adekwatne do początkowych 2 sezonów, a teraz wybaczcie, ale nie ma czym zachwycać, podobna sytuacja jest w WD. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść (Breaking bad, The wire).

ocenił(a) serial na 8
kriters123

Popieram. Od 4 sezonu scenariusz za bardzo skupiał się na jakichś romansidłach i innych sprawach jednostek. Ja rozumiem, że nie chcieli w kółko dawać Team Harvey spraw, które są rozwiązywalne w jednym odcinku ale to rozdrabnianie się zmieniło gatunek serialu na romans dramat obyczajowy.

Zakończenie S05E10 utrzyma widzów na tych kilka miesięcy ale nie spodziewam się jakichś rewelacji czy nowinek po przerwie.

ocenił(a) serial na 9
Mefisto_015

Skończyłem swoją przygodę na 2 sezonie. Więc powiadasz, że następne są równie dobre? Chyba będę musiał zacząć oglądać ;)

ocenił(a) serial na 9
Mefisto_015

Serial jest naprawdę interesujący i wciągający, Ma swoje słabsze i lepsze momenty ale naprawdę nie nudzi i trzyma się całości. Mam już parę lat na karku ale takiego rozbicia emocjonalnego jakie zaserwowali twórcy w końcówce sezonu czwartego i w 5 sezonie nie zapomnę nigdy. No i Donna i Harvey jak nic z tego nie będzie to ja nie wiem co dalej... :D

Mefisto_015

serial bardzo dobry, poza 3 sezonem który był kompletnym dnem, a proces pozorowany o kota jest tego dobitnym przykładem.

koniu1908

Właśnie też ten 3 sezon męczę teraz ;/ Jak obejrzę 1 odc na tydzień to jest dobrze. To 4 sezon lepszy?

Mefisto_015

A Breaking Bad ? Nie wiem czy nie był lepszy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones