PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107977}

Zwariowany świat Malcolma

Malcolm in the Middle
7,3 37 947
ocen
7,3 10 1 37947
6,3 3
oceny krytyków
Zwariowany świat Malcolma
powrót do forum serialu Zwariowany świat Malcolma
ocenił(a) serial na 8
Serveros

Pamiętasz może o co chodziło? Tzn. pamiętam, że Malcolm, albo Dawey, przez pomyłkę któryś z nich trafił do klasy dla dzieci specjalnej troski, zamiast do normalnej klasy albo kasy dla geniuszy? Pamiętasz może jak to było?

ocenił(a) serial na 7
christinearron

Jeśli dobrze pamiętam to Malcolm był w klasie dla geniuszy i kiedy dowiedzieli się, że Dawey'a z normalnej klasy też mogą tam przenieść, chciał go przed tym uchronić i trochę mu namieszał w odpowiedziach w teście przez co Dawey trafił do klasy dla dzieci specjalne troski. Oglądałam dawno, więc za bardzo nie pamiętam ale wydaje mi się, że właśnie tak było ;)

ocenił(a) serial na 10
wakethedemon

Malcolm dał test Reesowi do uzupełnienia o ile dobrze pamiętam i przez to tam trafił :)

ocenił(a) serial na 8
Ciurciuch

A możesz mi coś więcej powiedzieć o Julie Hallerman? Jak często pojawia się w serialu? Czy będzie w późniejszych sezonach? To pierwsza szczeniacka miłość Malcolma. Chodziła z nim do jednej klasy, zanim trafił do klasy, dla geniuszy. Nie wiem czemu ale nie lubię tej dziewczyny. Zwłaszcza po odcinku, w którym Lois straciła pracę w markecie i po odcinku "Funeral" jak przyszła do domu Malcolma.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Julie zniknęła właśnie po odcinku ''Funeral''. Występowała tylko w trzech odcinkach :)

ocenił(a) serial na 8
Ciurciuch

Szczerze to ja wiele rzeczy nie rozumiem w zachowaniu tej postaci. Np. odcinek w którym Lois straciła pracę. Co Julie właściwie chciała zrobić? Pomóc Malcolmowi? Czy go upokorzyć? Bo przecież ta jej cała pomoc, okazała się puszkami z przeterminowanym jedzeniem, które ludzie wyrzucają przy sprzątaniu garażu. Hal trafił do szpitala, po zjedzeniu tego syfu. Nie chce mi się wierzyć, że nie przyszło jej przez myśl, że z zakurzonymi puszkami może być coś nie tak? No i odcinek "Funeral". Nie łapię, czemu ona się obraziła na Malcolma? To wyglądało tak, jak by jej zdaniem to była wina Malcolma, że weszła bez pukania do jego pokoju i zastała go w samych gaciach. I to jego wina, że kiedy biegła nie patrzyła pod nogi, zahaczyła o kabel i upadła. Dla mnie to zachowanie w stylu idiotki.

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Może i masz rację, ale to w końcu było jeszcze dziecko :P Cóż, dla mnie odcinek ''Funeral'' i tak był świetny, jeden z moich ulubionych. Niezbyt szczegółowo patrzyłam na jej zachowanie.:)

ocenił(a) serial na 8
Ciurciuch

Ja nie mam ulubionego. W każdym dzieje się coś zabawnego. Dzieciaki rozwalają system prawie w każdym odcinku a Lois i Hal wcale nie są lepsi :)

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Tak więc ulubionych odcinków mam wiele :)

ocenił(a) serial na 8
Ciurciuch

Ja bardzo lubie stare seriale komediowe . Bundych, Allo! Allo!, itd.

Malcolma oglądam teraz na kinoman tv. Kończę zaczynam drugi sezon. Do ostatniego odcinka jeszcze mi daleko. Ale jeśli to co czytałam tutaj to prawda. To zakończenie serialu jest bardzo smutne dla mnie. Kto by pomyślał, że Malcolm, dzieciak mający IQ wynoszące 165 skończy w taki sposób?

ocenił(a) serial na 10
christinearron

Mnie sie wydaje, że pracował tam aby się uczyć.

ocenił(a) serial na 8
Ciurciuch

Widziałam ostatni odcinek. Malcolm jednocześnie studiował i pracował na uczelni jako cieć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones