PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107977}

Zwariowany świat Malcolma

Malcolm in the Middle
7,3 37 947
ocen
7,3 10 1 37947
6,3 3
oceny krytyków
Zwariowany świat Malcolma
powrót do forum serialu Zwariowany świat Malcolma

Są gry o tron ktore sa wybitne, house of card suits true detective to wszystko seriale wybitne ale do nich sie raczej nie wraca, a ja malcolma oglada juz x razy i nadal sie nie nudzi, ten serial cos w sobie ma ze jest w top3 seriali wszechczasow wg mnie
zasłużone 10/10

użytkownik usunięty
piotreq_3

potwierdzam, oglądałem 4 razy i w tym roku chyba znowu obejrzę :D

ocenił(a) serial na 9
piotreq_3

Ja również potwierdzam :D

piotreq_3

Serial rewelacyjny :) znów zagościł w TV na Comedy Central od 18:00 po 4 odcinki ;) idealne na zrelaksowanie sie po dniu pracy :) Polecam.

ocenił(a) serial na 10
Giggs

No ba, piasnie maili do CC dało w końcu efekt. Tak liczyłem na powrót malcolma i mnie nie zawiedli.
Dodatkowo skończyli z beznadziejnymi przerywnikami podczas reklamy "tato tato tato" jak to oglądałem to myślałem, że szału dostanę, marne skecze powtarzające się dziennie po 5x, a u mnie CC leci prawie od rana do wieczora.
Teraz malcolm to obowiązkowa pozycja :)

piotreq_3

Potwierdzam, po 10 latach wróciłam do niego i rewelacja. Nadal śmieszy, niezależnie od wieku wszystko tak bardzo aktualne :)

ocenił(a) serial na 9
multisanostol

jedyny serial który ogladam juz 4-5 raz... , chyba podświadomie wszyscy chcą sie cofnąć do czasu beztroskiego dzieciństwa;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones