PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772624}
6,1 3 048
ocen
6,1 10 1 3048
Azja Express
powrót do forum programu Azja Express

Podoba mi się ten program, ponieważ mimo trudnych warunków i przeciwności losu ludzie pozostają ludźmi. A zwycięstwo nadchodzi (jeśli nadchodzi) dzięki ciężkiej pracy, a nie poprzez "podkładanie świni" koledze. Polecam :))))

ocenił(a) program na 8
peza_92

Ja właśnie skończyłam oglądać dopiero drugi odcinek, ale wkręciłam się totalnie:)

kilmenyy

Dalej jest lepiej. Zmęczenie bierze górę. Podoba mi się odcinek kiedy Paskal siedział na desce z workiem w garści :-)
Pozdrawiam Cię serdecznie :-)

peza_92

Mi też się podoba ;)

ocenił(a) program na 8
Lotta_Rosie

Jestem już na bieżąco :D Ależ to wciąga! :D Mogliby kiedyś stworzyć odpowiednik, aby mogły w tym uczestniczyć przeciętni, zwykli ludzie, nie tylko ludzie z show biznesu ;) Sama bym się chętnie zgłosiła;p

kilmenyy

Ja też :-P

ocenił(a) program na 8
kilmenyy

O tym samym właśnie pomyślałem,żeby kolejna edycja nie była z gwiazdami tv,tylko z normalnymi,szarymi ludźmi :D

ocenił(a) program na 8
jazdowicz2666

kiedyś było coś takiego, Huber Urbański to prowadził, ale nawet 1wsza edycja nie przetrwała.. może za mały budżet :P
Azja Express jest duuużo lepiej zrealizowana i ogląda się świetnie (a przy okazji mam o czym rozmawiać w pracy, bo wszyscy się notorycznie wkur*iają na Żenulkę :D), tak czy siak taka wersja dla nas, szaraczków ;p, rowniez powinna się w końcu pojawić! od razu z miejsc abym się się zgłosiła. ;d

ocenił(a) program na 1
kilmenyy

A po co ci program ? Leć tam i szukasz wrażeń. Popracuj sobie za dolara dziennie na polach ryżowych. Przynajmniej jakoś pomożesz tamtym ludziom zamiast żerować na nich jak nasze "gwiazdy".

ocenił(a) program na 8
Lukasz_Broda

A polecę :)))

ocenił(a) program na 6
kilmenyy

Mówisz o "Wyprawie Robinson" Całość jest na youtubie jakby ktoś szukał. Wg mnie o wiele lepsze od azja express bo zero aranżacji . Siedzieli na tej wyspie odcięci od świata i wszystko im się mogło stać. Szkoda że tylko 1 sezon u nas. W USA az 34 się udało zrealizować ...

ocenił(a) program na 8
mordarg

również uważam że lepsze. ma być iebawem na polsacie "wyspa przetrwania", na wzór programu survivor, myślę że będzie dużo ciekawiej niż właśnie w Azji Express która mnie i tak wciągnęła ;)

peza_92

Poważnie? Lekcja życia? Przecież mają opiekę 24/7, są chronieni, dostają pieniądze... Prawie tak samo ambitny problem jak te skoki do wody....

regis8888

Chyba się nie rozumiemy. Chodziło mi o to, że stawiani są przed rożnymi wyzwaniami. Trzeba było się przemóc, by prosić obcych ludzi o noclegi, podwiezienie czy jedzenie, by po prostu żebrać (dostają dolara dziennie). Trzeba było się przemóc do wielu tych konkurencji, trzeba było się określić (jesteś hieną czy grasz fair), działasz wspólnie z innymi uczestnikami czy po prostu na nich srasz ... Rozumiesz???

peza_92

w Azji NIE DA SIĘ przeżyć za dolara dziennie. wierzysz w to, że oni tylko tyle wydają? że śpią u obcych ludzi? że jedzą to, co im ktoś da? i do tego zawsze dobrze wyglądają? no błagam. Ty po takim objeździe wyglądałbyś jak bezdomny, a na wadze miałbyś z 10 kg mniej...

ocenił(a) program na 1
regis8888

Dokładnie. Azjaci mają ciężkie życie, a banda prymitywnych celebrytów się produkuje, żebyś widzu nie zapomniał kim są te "gwiazdy". Ch im w de.

ocenił(a) program na 8
peza_92

Oglądam każdy odcinek,jedynie co mi się nie podoba,to mianowicie że program jest podobno wyreżyserowany z góry.Ale po za tym wszystko ok,w każdym odcinku coś się dzieje,bohaterowie programu mają ciekawe zadania do wykonania ;).

ocenił(a) program na 8
jazdowicz2666

Jak chcecie pooglądać coś w tym klimacie ze zwykłymi szarymi ludźmi, i jeszcze coś bardziej hardcorowego, toz całego serca polecam SURVIVOR !

ocenił(a) program na 8
kilmenyy

A gdzie to można obejrzeć ?.

ocenił(a) program na 8
jazdowicz2666

na ch_miku można znaleźć z napisami ;)

ocenił(a) program na 8
kilmenyy

Eeeee szkoda,lepiej jak by zapodali w tv.A nie ciągle jakieś gnioty puszczają ;).

ocenił(a) program na 8
jazdowicz2666

no niestety, w Polsce to reality show nie jest zbyt popularne... a szkoda, lepiej jakby to emitowali, a nie jakieś gówniane dlaczego ja ;D

ocenił(a) program na 8
kilmenyy

Oj,ale Dlaczego ja nie obrażaj,akurat tego typu programy są spoko,ponieważ historie i bohaterowie w tym programie potrafią czasem lepiej rozśmieszyć niż niejedna komedia :D.A po za tym myślę że RS jest bardzo dużo w pl.tv np.Mam talent,itp.tylko że akurat tego właśnie nie da się oglądać ;).

ocenił(a) program na 8
jazdowicz2666

no dobra, zwracam honor, faktycznie można się uśmiać ;D dlaczego ja, trudne sprawy i pamiętniki z wakacji, najlepsze komedie ever ;D

ocenił(a) program na 8
kilmenyy

Dokładnie,Amerykańce w Hollywood,mogą się od nas uczyć jak się produkuje świetne komedie na których idzie boki zrywać :D

ocenił(a) program na 6
jazdowicz2666

Cała pierwsza polska edycja jest na youtubie pod tytułem "Wyprawa Robinson" - Świetnie się to ogląda ;)

ocenił(a) program na 1
peza_92

Z pewnością lekcja życia. W końcu poniżanie ludzi stoi w świecie na porządku dziennym. Biedne gwiazdy naszego show biznesu (choć nie wiem czy dziewczyna Wojewódzkiego specjalizuje się w czymś więcej niż w byciu jego dziewczyną) muszą za dolara spędzić dzień w krajach gdzie ludzie całe dnie spędzają na polach ryżowych, a bieda jest taka że niektóre matki sprzedają nawet córki do burdelów. No, ale największym problem nie są tragedie tych ludzi czy podziw ciężkiej pracy jaką wykonują, ale konflikt Kaczoruk - Perfekcyjna Pani domu. Najgorsze chyba są te noclegi. Ci ludzie cały tydzień muszą zapracować na zwykły obiad, a nasze "gwiazdy" jeszcze potrafią wybrzydzać choć właśnie zeżarli im żarcie na najbliższe kilka dni. No bo przecież nie odmówią przed kamerą przyjęcia tych miłych gości. Jeszcze kilka lat temu masowo mordowano tam ludzi w mogiłach, dziś to dobra atrakcja dla naszych "gwiazd" i widzów. Życzę miłego oglądania. Później tylko nie zapomnij ponarzekać jak to ci źle jest w Polsce.

Lukasz_Broda

Czuje się skarcona, dziekuję TATO :-

ocenił(a) program na 1
peza_92

Tu nie chodzi o żadne karcenie, ale o zwykłą wrażliwość na krzywdę ludzką. Nie każdy widać musi to rozumieć.

Lukasz_Broda

Jak widać. Krzywdę ludzką można widzieć we wszystkim. Krzywdę to robią ludziom na OIT-ach, gdzie wsadzają rury grubości kciuka do gardła, igłe w podobojczyk, igłe w tętnice i cewnik w przypadku Twojej płci w penisa każąc leżeć w łóżku. W wyniku tego leżenia gnije im tyłek, w sumie cały człowiek gnije ... Czy to oznacza, że OIT-y trzeba zamykać? Nie! Bo jeden na kilkudziesięciu Pacjentów zdrowieje. Wiesz, napisz wniosek do Ministra Zdrowia, niech zamyka OIT-y, bo tam ludzi krzywdzą ...
Pozdrawiam Cię serdecznie życząc Ci więcej dystansu do świata i więcej wyrozumiałości dla ludzi, bo wiesz świat nie jest idealny ... Ty też idealny nie jesteś ... Jak bedziesz widział same kamienie pod nogami nie bedziesz patrzył na niebo i słońce :-)

ocenił(a) program na 1
peza_92

Porównujesz Odział Intensywnej Terapii do miejsc gdzie jeszcze niedawno mordowali ludzi w masowych mogiłach, dzieci do dziś sprzedaje się burdelach, a reżim polityczny będzie tam rządził przez kolejne 50 lat. Ok
Ja tam nie wiem czy oglądanie jak nasze bogate gwiazdy wyjadają żarcie głodującym ludziom jest fajne. Widać nie mam dystansu do siebie, ale może traktowałbym to trochę inaczej gdyby chociaż TV po wszystkim rekompensowało im te kłopoty, bo z pewnością tak nie jest.

ocenił(a) program na 1
peza_92

W sumie zabawne jest że bogaci celebryci przejeżdżają pół świata by żebrać od ludzi którzy niemal nic nie mają.

ocenił(a) program na 6
Lukasz_Broda

najlepsze jest jak się wj&bują komus na chama, on z nimi jedzie a Ci jeszcze drą pyski że wyścig i żeby szybciej jechał. Taka wiocha że aż człowieka wku&w bieże że jego rodacy w takim świetle polaków stawiają w oczach azjatów.

ocenił(a) program na 6
peza_92

Wole takie reality show niż np gówno takie jak 'kocham Cię Polsko' z narodowej od Kurskiego. Chociaż lepszy jest agent , fajnie jest patrzeć się się wzajemnie podchodzą i niszczą psychicznie gwiazdeczki. Azja excpress ma zdecydowanie lżejszy ton ale i tutaj są emocje , szczególnie w ostatnich epkach jak już marudy poodpadały. ;) Kiedy 2 sezon rusza ?? BTw. jak ktoś lubi takie żeby to słyszałem że na polsacie wraca "Wyprawa Robinson' w nowej wersji. Jestem na to mega napalony, uwielbiam amerykańskie eydycje. Jak ktoś coś wie na ten temat proszę o info

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones