PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769909}

Gwiazdy Lombardu

Pawn Stars
6,8 2 161
ocen
6,8 10 1 2161
Gwiazdy Lombardu
powrót do forum programu Gwiazdy Lombardu

Bardzo przyjemny, nie jest to poziom dla idiotów, którzy się śmieją z byle czego, sporo gier słownych i żartów oraz bardzo ciekawe przedmioty. Jedna z najciekawszych pozycji w ostatnim czasie w telewizji, którą opanowała nijakość.

ocenił(a) program na 6
Vendeur

Wiem, że to reżyserka, ale zgrabnie wykonana. Najzabawniejsze są relacje dziadka i Chuma :)

ocenił(a) program na 6
Brehen

dokładnie

Vendeur

Lubię negocjacje i opowieści o sprzedawanych przedmiotach. Reszta to trochę nie potrzebny wsad, ale zwykle w granicach rozsądku. Trzeba brać poprawkę na amerykański styl życia. Ale naprawdę fajnie się, to ogląda.

skoczek_narciarski

Po obejrzeniu większości dostępnych odcinków zaczęły mnie irytować te "wstawki". Ale rozumiem, że musieli dostosować też materiał dla głupszej części społeczeństwa, niestety. Natomiast nadal jest to ciekawa pozycja, z której można się naprawdę sporo dowiedzieć :).

Vendeur

Aż tylu odcinków nie widziałem, choć sporo :) Tym niemniej akcenty są rozłożone różnie zależnie od sezonu. Generalnie im dłużej się ogląda, tym te wstawki bardziej drażnią. Chociaż i tak nie jest tak źle. Zwykle tego typu produkcji nie trawię, ale to ogląda się nawet nieźle. Z tym zdobywaniem wiedzy, to tak różnie, większość to jednak typowo amerykańskie jest, więc sporo wiedzy historycznej a i sportowej jest dla nie-Amerykanina słabo przyswajalne i zwyczajnie nieznane. Wszystko co nie-amerykańskie jest omawiane raczej po łebkach.

Vendeur

I jeszcze jedno obecnie "Gwiazdy Lombardu" lecą na Focus TV i tam na polski są tłumaczone wszystkie napisy, i dobrze, jest z tego konkretną wiedzą, wcześniej gdy leciało na TV puls napisy tłumaczone nie były.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones