PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770771}
6,4 7 880
ocen
6,4 10 1 7880
Kuchenne rewolucje
powrót do forum programu Kuchenne rewolucje

Oj Magda

ocenił(a) program na 2

W każdym odcinku po większych czy mniejszych problemach udaję się przeprowadzić rewolucje. (po rewolucji czasem właściciele się poddają). W większości programu Pani Magda rzuca, wydziera mordę i UWAGA HIT gotuje z kłakami na wierzchu! Dałem ocenę 4/10 ponieważ występują walory edukacyjne (gotowanie) w TVN to rzadkość (chodzi mi o edukowanie), trochę komediodramatu oraz to że pomagają polskim restauracją.

ocenił(a) program na 5
VERTiCALE

A ja sobie oglądam jak wygląda restauracja przed i po rewolucji.Z małżonką próbujemy zgadnąć jaka będzie nazwa.

VERTiCALE

"i UWAGA HIT gotuje z kłakami na wierzchu!"

no i co w związku z tym, przecież nie miesza głową bigosu czy coś przeoczyłem?

800dpi

Znasz zasady BHP w kuchni? Włosy u kobiet pracujących w kuchni powinny być spięte w kucyk, wszelke obrączki i inne zegarki przed pracą powinny być wcześniej zdejmowane, itd...

Solderowy133

ta serio? myślisz, że ktoś tego przestrzega na kuchni? Ciesz się, że nie widziałeś jak się robi żarcie w Azji bo ja miałem okazję i to co jest w Europie to jest niemalże sterylne w porównaniu do tego co wyprawia się krajach Azjatyckich aczkolwiek żarcie z ulicy jest często gęsto o wiele lepsze niż w tych wszystkich pseudo knajpach w Polsce

800dpi

W niejednym barze mlecznym widziałam kucharki w czepkach, to samo się tyczy stołówek w szkołach.
Moim zdaniem zakryte włosy w kuchni to podstawa i nie wierzę, że nikt tego nie przestrzega.

ocenił(a) program na 1
800dpi

Owszem, tego się bardzo przestrzega. Tak samo jak lakieru na paznokciach (nie można mieć).

Solderowy133

Nie znam żadnej dziewczyny z mojej rodziny (Rym xD) która by spinała włosy podczas gotowania :/

ocenił(a) program na 1
VERTiCALE

Jeśli się nie zapłaci to rewolucja jest nieudana ;)

VERTiCALE

W kieleckim Magda zrobiła taką burgerownię, że burgery stały się mniejsze, ceny większe, a frytek do nich podawali tylko garść. Jeśli chodzi o Wyszynk z Szynką słynny na całą Polskę, to zamknęli, bo sama właścicielka oszukiwała pracowników i kazała podawać klientOM przeterminowaną kiełbasę. Niektóre restauracje zamknęli również z powodu pandemii, nawet te, w których rewolucja była udana.

Dałeś 2, a piszesz, że 4. O co kaman? I proponuję poczytać o końcówkach "-ą" i "-om", bo to już wpieniające, że ludzie powielają tak kretyński błąd językowy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones