PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770790}

Milionerzy

6,5 4 427
ocen
6,5 10 1 4427
Milionerzy
powrót do forum programu Milionerzy

skoro tak chętnie dajecie do bazy takie teleturnieje jak Milionerzy czy Jaka to Melodia, to czemu przykładowo Jednego z dziesięciu nie ma (jeszcze) w bazie? Bo jak np. wpisze "Jeden z dziesięciu" to pojawia się jakiś amerykański serialik. Może ja o czymś nie wiem i jest jednak?

ocenił(a) program na 8
MrLuigi5577

Nie frustruj się tak. Jak wpiszesz "Koło Fortuny" to też nie wyskoczy Ci Pani Magda tylko stary Łoziński z jakimś doku ;].

Wprowadzono do bazy kilka programów rozrywkowych by rozszerzając portfolio portalu - przyciągnąć nowych użytkowników i poprawić klikalność. "Jeden z dziesięciu" się nie załapał bo - poza może Tobą - nikt tego nie ogląda, nikt o tym nie chce pisać/rozmawiać, no i z pewnością nie jest to widownia tożsama z targetem FW :).

Może jak się werom skończą kilkumiesięczne kolejki z kontrybucjami to zajmą się wprowadzaniem telewizyjnej drobnicy (oby nie, bo to jest jednak baza filmów i seriali, a nie program tv),

creep_

"Nie frustruj się tak."
No bez przesady no, aż tak to nie. ;D
"Jak wpiszesz "Koło Fortuny" to też nie wyskoczy Ci Pani Magda tylko stary Łoziński z jakimś doku ;]."
Koła fortuny jak widać też nie ma jeszcze w bazie. Po wpisaniu w wyszukiwarce faktycznie to wyskakuje. ;)
"Może jak się werom skończą kilkumiesięczne kolejki z kontrybucjami"
I tutaj się zgodzę, bo tylko mody i admini jak razie mają przywilej na dodawanie programów TV, teleturniejów itp. (najprawdopodobniej jest to jeszcze w czymś rodzaju fazie beta)
"To zajmą się wprowadzaniem telewizyjnej drobnicy (oby nie, bo to jest jednak baza filmów i seriali, a nie program tv)."
A "Jaka to Melodia?" to czasami nie jest właśnie tzw. "Drobnicą" mimo, że jest w bazie? ;) (link na dowód http://www.filmweb.pl/tvshow/Jaka+to+melodia-1997-778902)
""Jeden z dziesięciu" się nie załapał bo - poza może Tobą - nikt tego nie ogląda, nikt o tym nie chce pisać/rozmawiać, no i z pewnością nie jest to widownia tożsama z targetem FW :). "
Dodam tylko, że TV obecnie rzadko oglądam, a jak już to właśnie oglądam sobie "Jednego z Dzięsieciu" lub jakieś filmy taka zagwozdka. :)
Pozdrawiam

MrLuigi5577

Admini i tak tego nie przeczytają, nawet jak dasz na forum portalu FW.
W ogóle to zaczęło się hurtowo od różnych programów na TVN (przypadek ? ;p) potem wybiórczo różne programy typu reality talent showy czy ostatnio teleturnieje także z innych stacji, pewnie z czasem pojawią się wszystkie.
Druga sprawa to to, że być może w kolejce do wprowadzenia jest znacznie więcej tego typu programów, ale czekają na swoją kolej, weryfikacja trochę trwa.

chemas

"Admini i tak tego nie przeczytają, nawet jak dasz na forum portalu FW."
No wiem, ale zwróciłem uwagę bardziej na to, że skoro ostatnimi czasy dają dużo tego typu rzeczy, to zapewne kolejne pojawią się niebawem w bazie, ale tak jak wspomniałem w innym poście, że jest to jeszcze w czymś rodzaju beta czy coś takiego. Problem w tym, że zwykły śmiertelnik (jak to można ładnie określić) nie może dodawać tego typu rzeczy i co ciekawe w profilach użytkowników nie ma jeszcze zakładki "programy TV".
"Druga sprawa to to, że być może w kolejce do wprowadzenia jest znacznie więcej tego typu programów, ale czekają na swoją kolej, weryfikacja trochę trwa."
Przy obecnej weryfikacji to na pewno długi czas oczekiwania (4-6 miesięcy).
Może się trochę czepiam i temat trochę śmieciowy, ale piszę jak jest.

MrLuigi5577

Nie no, masz rację. Przecież przyznaję ci rację, mnie też to wkurza.

chemas

Dzięki, taki trochę paradoks się zrobił z tymi programami TV. :P Pozdrawiam

MrLuigi5577

Temat jest co jakiś czas poruszany na forum tematycznym w dziale portal.filmweb.pl lub telewizja i seriale. Możesz sobie poszukać archiwalnych postów i to wcale nie tak starych. Najczęstszym zarzutem jest to, że do tej pory nie wprowadzono kategorii teatr telewizji, a wprowadza się programy telewizyjne typu talk showy itp.

chemas

Od czasu do czasu sobie zaglądam właśnie na te fora, ale warto wiedzieć i popatrzę sobie.

MrLuigi5577

Dodawane są jak widać tvn'owskie seriale. Próżno szukać z jedynki lub dwójki.

MrLuigi5577

No właśnie... gdzie jest "Jeden z dziesięciu"? To wielkie dzieło, pełne emocji i napięcia.
Uwielbiam Tadeusza Sznuka i jego wieczne intrygi (teraz już wiemy dlaczego codziennie w Polsce ginie średnio 7 ludzi... ;))
A szczególnie ostatnio spodobał mi się ten cytat Wielkiego Pana Taedeusza: "Obiecywałem na początku odcinka wzruszenia... No cóż, jeśli ich Państwo przed telewizorami nie odczuli, TO TYLKO WYŁĄCZNIE WASZA WINA!" :)

ocenił(a) program na 10
Optimus_999

czemu z kumpli mnie wywaliłeś ????

Gokussb

Wywaliłem Ciebie? Oj, to chyba przez przypadek... Już nadrabiam ;)

ocenił(a) program na 10
ocenił(a) program na 10
Optimus_999

znowu mnie z kumpli wywaliłeś . Czemu ?

ocenił(a) program na 10
Optimus_999

Też mnie ciekawi gdzie jest jeden z dziesięciu

Gokussb

Na FW. A tak serio to już dodali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones