PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769307}
8,6 4 595
ocen
8,6 10 1 4595
RuPaul's Drag Race
powrót do forum programu RuPaul's Drag Race

Gdzie oglądać

ocenił(a) program na 10

Czy wie ktoś gdzie będzie można oglądać najnowszy 9 sezon? Na netflixie jest niestety tylko do 6 sezonu i nie wiem czy będzie 9 leciał tam, więc jakie są inne opcje? Gdzie oglądaliście 7 i 8? Online na jakichs stronach jest czy na torrentach i czy z napisami czy po angielsku? Z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Mery_98

ja 7 i 8 ściągałem z torrentów, dzień po premierze telewizyjnej, po angielsku, nie wiem jak teraz, może ciągle tkwią na torrentach. A 9 sezon wychodzi dopiero 24 marca.

Lolek2213

onwatchseries .to/

ocenił(a) program na 10
Mery_98

alluc.com, tam masz dużo linków ;)

ocenił(a) program na 10
Mery_98

Siódmy sezon już jest na Netflix, i mają być następne, jak.zostaną przetłumaczone.

Mery_98

Ósmy sezon już jest na Netflix Polska.

Mery_98

a czy jest możliwość obejrzenia tego w sieci z polskimi napisami gdziekolwiek poza platformą Neftlix? najlepiej od 1 sezonu

larynx

Na Netflix jest już dostępny 9. sezon. Na Netflix masz próbny miesiąc za darmo, musisz się tylko zarejestrować, co Cię do niczego nie zobowiązuje, po prostu nie płacisz i nie masz dostępu ;) Są tam sezony 2-9 (pierwszy jest naprawdę słaby i różni się formatem od reszty). W ciągu miesiąca zdążysz :)

ocenił(a) program na 10
Mery_98

yesmovies.to/movie/rupauls-drag-race-season-9-19944/689384-7/watching.html

Mery_98

A gdzie mogę znaleźć 1 sezon z angielskimi napisami?

ocenił(a) program na 9
k_bennet

Za 4 dolary miesięcznie masz subskrypcję a la Netflix na platformie Wow Presents Plus - wszystko dostępne od razu, z angielskimi napisami, w jakości full HD, także Untucked. Wszystkie sezony, także All Stars.

pris

Dziękuję bardzo!!

Mery_98

Gdzie można obejrzeć wszystkie sezony? Na NETFILXIE jest tylko sezon 8 i 9 a na internecie nie moge znaleźć żadnego sezonu poza 1 na yt;(

Mery_98

Na stronie lookmovie ag macie 11 sezonów!

bb_borahae

Wiadomo kiedy będzie na netflix 12 sezon?

thisilove

Ma być w czerwcu na Netflix wraz z Untucked do tego sezonu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones