PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769307}
8,6 4 595
ocen
8,6 10 1 4595
RuPaul's Drag Race
powrót do forum programu RuPaul's Drag Race

Czy Wy wiecie, gdzie po polsku mogę obejrzeć sezony od 3 do 6? Netflix je usunął :/.

julia_pawelczak

Tez jestem ciekawa, bo nigdzie nie moge znalezc. Netflix to wielka porażka... trzeba czekać miesiącami na nowe sezony ktore dawno wyszly, a jak juz je laskawie dodadza to usuwają stare :/

ocenił(a) program na 10
sasiad_szatana667

Też to przeżywam ;(
Wszystkie sezony można znaleźć na The Pirate's Bay, ale napisów nie ma.

ocenił(a) program na 9
julia_pawelczak

Jest w ogóle jakaś możliwość, że to kiedyś jeszcze przywrócą? Ogromnie mi z tego powodu przykro....

liilith39

Jest taka możliwość, bo dość często dzieje się tak, że tracą jakieś prawa albo zamieniają się z innym dystrybutorem na jakiś kraj i duża część po jakimś czasie wraca z powrotem. Oby :)

liilith39

przywrócili 7 i 6 sezon, więc może i reszta się pojawi

ocenił(a) program na 10
julia_pawelczak

Wszystkie sezony łącznie z Untucked można obejrzeć na platformie Wow Presents Plus - to rodzaj Queerowego Netflixa, miesięczny dostęp kosztuje około 17zł :-)

MoniczkaDoniczka

A czy na tej stronie sa napisy polskie do odcinkow ???

ocenił(a) program na 10
Kaik1367

Nie mam już niestety dostępu, bo obejrzałam wszystko co mnie interesowało i nie mogę tego sprawdzić. Ale na bank oglądałam bez napisów, więc prawdopodobnie ich nie ma, bo gdyby były, to bym skorzystała :-) za to są na pewno angielskie, jeśli cię to urządza

ocenił(a) program na 9
julia_pawelczak

Wszystkie sezony są już na Netflixie :)

ocenił(a) program na 8
isabelledelrey

Znów nie ma :( usuneli wszystkie poza 12 i 13 :(

selene999

Może ktoś wie gdzie można obejrzeć najnowsze sezony? Od kilku lat NETFLIX ich nie udostępnia u siebie, bo autorzy z kimś innym podpisali umowę, niemniej szkoda...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones