PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770749}
8,9 7 237
ocen
8,9 10 1 7237
Top Gear
powrót do forum programu Top Gear

Najlepsze teksty

ocenił(a) program na 8

Mój to Clarkson na temat Stiga, niestety nie pamiętam który odcinek:

"Samochód ten przetestuje nasz kierowca. Mówią o nim, że w swoim portfelu nosi zdjęcie portfela. My wiemy o nim tylko, że nazywa się Stig." :)

mi3tek

Każdy tekst o Stigu był najlepszy:))) A ten, że jego kask wymodelowano na głowie Britney Spears?:D

ocenił(a) program na 8
Kasss1711

Tego z Britney nie znałem, dobre :D Rozwalił mnie też motyw Stiga - dzieciątka Jezus (odcinek Middle East Special) a z nie Stigowych momentów szczególnie utkwił mi w pamięci odcinek gdzie budowali most na rzece Kwai (a jak się później okazało na rzece o nazwie "Kok" :D) - napisy końcowe nawiązywały do słynnego filmu i Aleca Guinnesa, wszyscy mieli na imię "Alec", a więc Alec Clarkson, Alec Hammond, Alec May itd., cały zespół :)

mi3tek

Mnie za każdym razem ujmuje odcinek na skuterach/motorach w Wietnamie- nawet moja matka się śmiała, jak zdawali egzamin po wietnamsku:)
No i ten cudowny rajd po Indiach aż po Himalaje połączony z reklamowaniem UK na pociągach, które potem rozdzielając się tworząc "perełki" w stylu "Shit for your company" czy "Eat English muff":D:D:D:D:D:D
https://www.youtube.com/watch?v=CUfNLDRsNn4

mi3tek

Albo "Samochód jest wieśniacki, więc przetestuje go nasz naczelny wieśniak Richard Hammond":D

ocenił(a) program na 10
mi3tek

Najlepsze jest speeeed, and powerrr (pałarrrr) w wykonaniu Jeremiego :D

ocenił(a) program na 8
Krystian_Kuc_2

Z charakterystycznie akcentowanych przez Clarksona fraz dorzuciłbym jeszcze "in the world" co zostało nawet sparodiowane w skeczu o "Wyspie Clarksonów" nawiązującym do "Wyspy Whickerów" Monty Pythona :)
https://www.youtube.com/watch?v=DMuO-8S_0Wg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones