PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770749}
8,9 7 252
oceny
8,9 10 1 7252
Top Gear
powrót do forum programu Top Gear

Nowy, 25 sezon jest według mnie bardzo, bardzo dobry. Dużo fajnych aut, dużo się dzieje, z jajcem i uśmiechem. A przy tym nie brakuje nic z samochodowych testów. Młodsi prowadzący dają od razu większą moc i nie uważam, że Top Gear to tylko wielka trójka która teraz jest w GT.

ocenił(a) program na 10
Mauna_Kea

popieram, nowy drugi sezon jest fajny, to po prostu nowy program

prohibit

Odcinek 3 - japoński - fenomenalny !! Wszystko było tak być powinno. Ośmielę się nawet dodać, że dwa ostatnie odcinki były lepsze niż całe dwa sezony TGT :)

ocenił(a) program na 10
Mauna_Kea

kwestia gustu.
porównałbym co innego: jak rozwinął się GT po pierwszym sezonie, a jak TG:) GT się poprawił, ale to było do przewidzenia, w końcu Jessica, R.H. i J.M... A nowy TG stał się innym programem na przyzwoitym poziomie, a więc rozwinął się bardziej niż bym się tego po nim spodziewał:P po pierwszym sezonie nowego TG myślałem, że już się nie odważą nagrać drugiego, a tu miła niespodzianka.

Mauna_Kea

też tak uważam, nawet bardziej mi się podoba od GT s3, GT s3, był słaby

ocenił(a) program na 8
Mauna_Kea

To już nie jest Top Gear i ja tego nie oglądam - niestety, bez wielkiej trójki to jest zupełnie inny program.

Mauna_Kea

Do którego sezonu grali Clarkson, Hammond i May ??

Satrabb

bodajże 23

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones