PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=770828}

Wiem, co jem

6,1 905
ocen
6,1 10 1 905
Wiem, co jem
powrót do forum programu Wiem, co jem

W moim odczuciu wygląda to tak.
Na plus:
+ wartość merytoryczna i edukacyjna
+ wstawki humorystyczne, większa przystępność

Na minus:
- błędy językowe, zwłaszcza w wypowiedziach pani "Profesor Zdrówko" (swoją drogą, irytuje mnie sama nazwa i schemat rozmowy telefonicznej)
- uogólnienia bywają dość denerwujące. "My nadużywamy soli.", "My lubimy takie mięso." itd.
- demonizowanie tłuszczu. Tłuszcz jest potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, nie popadajmy w paranoję. Jeśli ograniczyć do minimum zarówno tłuszcze jak i węglowodany, jak sugeruje się w programie, skończy się z dietą zbyt bogatą w białko, co też nie jest dobre. Wszystkiego w zdrowych proporcjach i dobrej jakości, to wszystko będzie ok.

Ze względu na dużą rolę, jaką odgrywa ten program w uświadamianiu konsumentów, nie mogę dać mniej niż 8 gwiazdek. Z resztą, ostatnio obok "Historii bez cenzury" i "Krwinek" ("Było sobie życie") to mój ulubiony 'serial' ;)

ocenił(a) program na 7
Pietrek7

Jak dla mnie te wstawki humorystyczne to na minus , tylko patrzę na to z politowaniem.Zwłaszcza w odcinku z przekąskami była tak sztuczna impreza ,że do teraz mnie nosi :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones