PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=788110}
7,7 3 835
ocen
7,7 10 1 3835
A Way Out
powrót do forum gry A Way Out

sama gra jest bardzo dobra jak wspominam u gory i historia cala jest bardzo fajna jak i gameplay lecz to pierwsza gra przy której sie popłakałem przy innych typu life is strange czy titanfall 2 byłem smutny ale nawet łezka mi nie poleciała ale tutaj to coś innego jak zagracie to mnie zrozumiecie lecz też ta gra ma morał lecz nie moge tego powiedzieć jaki bo od razu to bedzie spoiler. gre polecam bardzo ogólnie każdemu kto ma kolege.

ocenił(a) grę na 2
dawidziodek

Zmień dilera.

ocenił(a) grę na 2
Szurgot

XD co te casuale to ja nawet nie

ocenił(a) grę na 7
failedmission

ciekaw jestem jaki morał można z tego na trzeźwo wyciągnąć? bo pod wpływem żadnego nie widać :D

i tak gwoli ścisłości... gameplay i grafika z ubiegłej generacji na 5/10. Zakończenie nad którym ubolewa autor tematu a raczej zakończenia ratują mocno grę i generalnie reżyseria choć czasem kulawa tak samo jak dziurawy momentami scenariusz są rzeczami na które można przymknąć oko, bo klimat jest dobry i a sama fabuła ciekawa.

failedmission

Końcówka to właśnie plus ;)

ocenił(a) grę na 8
dawidziodek

Bardzo dobra gra zaskakuje z każdym momentem najlepsza gra roku psychologia postaci na bardzo wysokim poziomie no niestety niektórzy nie pojmą tej gry

ocenił(a) grę na 8
dawidziodek

Też bardzo podobała mi się ta gra. Szkoda tylko, że taka krótka. I zakończenie... Złamało mi serce.

ocenił(a) grę na 9
ocenił(a) grę na 7
dawidziodek

Morał? W sensie jaki dokładnie? Owszem gra świetna, ale pola do większych rozmyślań tutaj nie znalazłem.

ocenił(a) grę na 10
Rutinoscorbin124

Żeby uważać nawet na swoich najlepszych przyjaciół bo nawet on może cie wydymać

ocenił(a) grę na 6
dawidziodek

To jesteś jeszcze w gimnazjum, że takie banialuki wyciągasz z gier xD

ocenił(a) grę na 9
dawidziodek

Gra bardzo dobra, gameplay wyśmienity. Tylko właśnie ta końcówka. Oprócz dwóch zakończeń (spróbuję bez spoilerów), powinno być trzecie, sekretne, w którym trzeba się bardziej wysilić, ale wszystko kończy się o wiele lepiej dla obu głównych bohaterów.

ocenił(a) grę na 10
Linalee_2

Ta moim zdaniem tak samo

ocenił(a) grę na 10
dawidziodek

Zgadzam się z tobą.

ocenił(a) grę na 7
dawidziodek

Historia miałka, przewidywalna i niekiedy glupiutka, od poczatku bylo wiadomo jak to sie skonczy.
Masa gier ma lepsza fabule. Zakoczenie to juz przegiecie - to silenie sie na wyciskanie lez wyszlo slabo.
Ogolnie gra srednia, zroznicowana, nawet przyjemna, ale wykonanie mocno kuleje (model strzelania/jazdy).
Grafika bardzo ladna i to jest wlasciwie najwiekszy plus

ocenił(a) grę na 10
dawidziodek

Zgadzam się z tobą

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones