PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608014}
8,4 23 114
ocen
8,4 10 1 23114
Assassin's Creed: Brotherhood
powrót do forum gry Assassin's Creed: Brotherhood

Moje zastrzeżenia...

użytkownik usunięty

Jest ich mało ale...
1. Niepotrzebny tryb 100% synchronizacji w misjach - chodzi o to, że niektórych misji po
prostu nie da się przejść w pełni... np. kiedy zwiedzamy kryptę Romulusa (przejdź w min.
8 min.) - to 8 minut z cudem graniczyło. Tylko raz potrafiłem to ukończyć. Za drugim,
trzecim itd... wcale.
2. Stanowczo za mało sekwencji - 9 sekwencji to jednak trochę mało.
3. Zajebiście mało kasy... - kiedy przeszedłem całą grę fabularnie, miałem ponad
100tys.f. jednak wydałem je w mgnieniu oka, na 3 rzeczy. (Jak nie więcej).
4. Do cholery jasnej po co tam tyle misji pobocznych? - spotkał mnie także ten zaszczyt
aby spojrzeć na mapę, po ukończeniu części fabularnej, ale ku mojemu zaskoczeniu
była tam ikonka na ikonce. Co bardzo wkurzało i trochę utrudniało grę.

Wiec uważam że cześć druga jest lepsza,a jednak brakuje w niej czegoś z brotherhood-a
, nie chodzi mi o klimat, muzykę itp. Jest to po prostu pożądny mocny kopniak w krocze,
który często (dosłownie) ratował mi życie ;D.

SPORY ŻE TAK DUŻO ;D - PĄCZEK DLA TEGO CO TO PRZECZYTA ;D

ocenił(a) grę na 10

Misje poboczne? To wlasnie jest dobre, ale nie ma ich tak duzo przeciez.
Najwiecej to jest tych skrzynek, flag i ikon sklepow.

To jest właśnie sandbox, że możesz przechodzić co chcesz, po za głównym wątkiem fabularnym. Zanim ukończyłem główną fabułę przeszedłem wszystkie misje poboczne, a było ich jakby nie było sporo (więcej czasu mi to zajęło niż główna fabuła, chodź mogę się mylić), zebrałem wszystkie skrzynki oraz flagi. Nie rozumiem o co Ci chodzi z kasą. Jak przeszedłem grę miałem wszystko wykupione (Koloseum itp), naprawione (most itp) i zostało mi ponad 250-300 f, a może i więcej bo nie pamiętam za bardzo. Co do synchronizacji tu się zgadzam niektóre misje ciężko było przejść na 100%, ale dało się przechodzić od początku z tego co wiem, można było odtworzyć misje. Zastanawiam się co dało jak wszystkie misje miały 100%, wie ktoś coś na ten temat?

ocenił(a) grę na 7

"1. Niepotrzebny tryb 100% synchronizacji w misjach" - moim zdaniem lepiej że właśnie zrobili coś takiego , przy dwójce miałem sporo sposobów aby przechodzić misje po " cichu" lecz nie było takiej potrzeby , a 100% synchro przy nie alarmowaniu wroga nakazuje ci granie w stylu cichego zabójcy jakim asasyn jest .

ocenił(a) grę na 10

Po to masz 100% synchronizacji żeby właśnie się trochę pomęczyć. Ja nie zrobiłem trofeów jedynie z multi i satysfakcja była nie do opisania. Męczyłem się z tym bardzo długo i żałuję że się wymieniłem.

ocenił(a) grę na 8

po części się z Tobą zgadzam, fabularnie ta część nawet uboższa niż jedynka ;/ zadania poboczne ja ratowały do pewnego czasu, im dalej tym było ich więcej i więcej i stawało się to nudne bo bardzo podobne do siebie były.
kasa... ja skończyłem wszystkie misje poboczne (bez jednej maszyny Leonardo bo mi się nie chciało już i bez wszystkich misji u assassynów) z kasą na koncie w liczbie 1 100 000 f :D

synchronizacja, czasem fajnie jak sie zrobiło na 100% a czasem to strasznie wku**iało więc porzuciłem to

i suma sumarum uważam 2 cześć za lepszą niż 3, w trójce najbardziej mi się podobał motyw z przywoływaniem assassynów i leża romulusa jeśli chodzi o dodatki

ocenił(a) grę na 9

Jak dla mnie to:
1.100% synchronizacij to bardzo dobry pomysł, ponieważ dzięki temu gra staje się wyzwaniem. Oczywiście jest pare cięzkich wręcz frustrujących momentów jak np. misja Leonarda w której kieruje się czołgiem, zajeło mi to mnóstwo czasu, ale za to mialem niesamowicie dużą satysfakcję po przejściu tego etapu.
2. Masz trochę racji, jednak gra ma mnóstwo naprawdę ciekawych misji pobocznych( jest bardzo rozbudowana ) i mogę szczerze powiedzieć, że przejście AC:b zajęło mi więcej czasu niż AC II
3. Misje poboczne + wyzwania gildii assassynów = brak problemów z kasą
4. Jak już mówilem wcześniej misje poboczne są bardzo fajne rób je a nie będziesz miał problemów z zawalona mapą a do tego za % synchronizacji dostaniesz miły prezent w postaci dodatkowych misji

ocenił(a) grę na 9
eZio89

Akurat misja z czołgiem jest najłatwiejsza pod jednym warunkiem, że wykorzysta się błąd gry, na końcu można wyjechać poza okrąg i choć będzie ostrzeżenie, że następuje desynchronizacja to nic takiego się nie dziej i można z tej pozycji strzelać, samemu nie odnosząc obrażeń.

użytkownik usunięty

Zgadzam się, że trochę za krótka, czułam niedosyt. 100% synchronizacji mnie nie przeszkadzało, nie zależało mi jakoś tak strasznie na wyniku. Teraz gram w 2, i Brotherhood bardziej mnie się podobał, więcej akcji większa dowolność.

ocenił(a) grę na 10

Własnie 100% synchronizacji było jednym z lepszych pomysłów jakie zastosowali...
Twórcy zostawili Ci wybór. Jezeli interesowało Cię poznanie fabuły to spokojnie mogłeś przejść w 50% synch.
Jedyny mój mankament to to, że była za krótka.

ocenił(a) grę na 10

Zgadzam się 1 punktem.
Pomysł dodatkowymi celami jest dobry.
Nie da się zaliczyć tej gry na 100 %.
Jest sporo zadań na czas , układanie mapy Leonarda w ciągu 5 minut jest nie możliwa do wykonania,
dodatkowe cele podczas niszczenia jego maszyn są nie możliwe do wykonania ,
ubieramy ubranie strażnika i dodatkowym celem jest wybranie właściwej drogi i nie możemy się
pomylić i musimy się domyśleć jak iść , wyścig bez błędy dojść do punktów .
Dodatkowe zadania i cele są genialnym pomysłem i warto je wykonać przed fabułą .

ocenił(a) grę na 9
kdk89

Wszystko się da zrobić na 100% pod warunkiem, że wspomaga się YT, a przy niektórych jak paralotnia wystarczy kilka prób.
Właśnie na YT masz pełno filmów jak gracze kończą po kolei każdą misję na 100%.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones