PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 246
ocen
8,5 10 1 31246
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Mam internet w areo2 gdzie czesto wpisuje się kod żeby internet działał a jak już działa to się odłacza łącze co kilkanascie minut i trzeba uruchamiac od nowa a na opakowaniu pisze że potrzebny stały I szybki internet jest .Do tego zarejestrowac się na konto żeby grac przez internet .Czemu ta gra nie może dzialac bez internetu ?Jak przerwie się sygnal i dane są słabo przesyłane to gra bedzie mnie właściwie dzuałac ? Czy w takim areo gdzie się wyłącza samoczynnie przesył danych może gra działac skoro się gra a tutaj nagle wyłącza się internet samoczynnie .Jak temu zaradzic ? Na pewno internet co sam się wyłącza co pół godz albo 20 pare minut nie jest dobry na ta gre bo przerwy są w misjach jak się gra :/

użytkownik usunięty

Na smartfonie mam internet 50 gb no szybko działa mnie teraz z niego korzystam ale na komputerze mam to aero2 to nie jest zły internet bo darmowy I nie płaci się za niego nic rachunków no ale jak gra wymaga żeby się rejestrowac na stronie wydawcy konto zakładac .Do tego gra się przy uruchomionym internecie cały czas a jak się przesyl danych wyłącza tak jak w areo2 to potem mnie nie działa gra w ogóle bo się wylaczaja misje ciągle co kilkanascie minut .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones