PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608113}
8,5 31 273
oceny
8,5 10 1 31273
Assassin's Creed II
powrót do forum gry Assassin's Creed II

Podobno trzeba mieć stałe I szybkie łacze internetowe żeby odpaliła ta gra jak nie mam połączenia z internetem to ta gra nie będzie mnie działac w ogóle ? To jak trzeba połączyc się z internetem no a jak się mnie podobno wyłaczy łącze to potem się rozgrywka od nowa zaczyna ? Mam te gre kupiona ale nie wiem czy ja uruchomic zdołam skoro trzeba dobrego internetu ale tylko do uruchomienia czy do całej rozgrywki tam na książeczce jest kod czy ten kod aktywuje te gre ? Czy to trzeba tam konto na stronie producenta zakładac bo inaczej się nie uruchomi ? Czyli trzeba mieć właczony internet i gra się uruchomi jak działała tylko internet ? A jak nie mam internetu to bez tego nie bede mógł tej gry w ogóle uruchomic ? Czy zawsze trzeba mieć właczony net żeby misie przejsc w tej grze ?

użytkownik usunięty

Na opakowaniu pisze że trzeba utworzyć jakieś konto na internecie żeby gra mnie zadziałała i potrzeba mieć stałe łącze internetowe ale jak internet chodzi słabo I jest powolny I nie ma szybkiego przesyłu danych ? Czy ten kod co jest w książeczce dodanej do gry trzeba wpisac żeby gra działała ? Czy można ja przejsc bez używania internetu jak mnie słabo chodzi na komputerze ?Czy jednak jak nie mam neta który jest sprawny to gra się mnie nie zainstaluje I nie bede mógł w nią zagrac ?

ocenił(a) grę na 10

Chyba da się uruchomić bez Uplay, z tego co pamiętam trzeba odpalić grę z launchera ACSP.exe z folderu z grą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones