PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719656}

Assassin's Creed: Rogue Remastered

Assassin's Creed Rogue
7,4 3 771
ocen
7,4 10 1 3771
Assassin's Creed Rogue
powrót do forum gry Assassin's Creed Rogue

Ta gra a Black Flag

ocenił(a) grę na 10

Witam co ta gra wnosi nowego w np. pływanie statkiem? czy są lepsze bitwy morskie niż w Black Flag?

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

Praktycznie nie wnosi do serii nic nowego jest to taki Black Flag na Sterydach ( lekko podrasowany ) i chyba najlepiej zoptymalizowany Assassin w jakiego grałem ( oczywiście mówię tu o wersji PC ) Tak są bitwy morskie, ulepszanie statku itp. Jeżeli podobał/a ci się Black Flag myślę iż nie zawiedziesz się tym tytułem.

ocenił(a) grę na 10
ALiEN29

Bardzo mi się podobało Black Flag więc dzięki za info.

ocenił(a) grę na 10
xlandia1

Polują na ciebie asasyni i trzeba ich wykrywać. Utrudniają to badanie terenu i wykonywanie misji. Te postacie są silne i agresywne. Asasyni napadają na twój statek a poprzedniej części wróg nie atakował twojego statku. Płyniemy i wróg nagle znajduje się na twoim okręcie. Traci się sporo załogi przez to. Łapiemy gołębia który ma misję asasynów i tym sposobem przeszkadzamy im wykonać zadanie.

ocenił(a) grę na 7
ALiEN29

Ubogi graficznie i szczegółowością świata, nie nazwałbym go podrasowaną wersją Black flaga. Oczywiście parę elementów dodali, jednak to mało.

ocenił(a) grę na 6
jukatos

https://www.youtube.com/watch?v=IrgEuUCpk00 Zapraszam do obejrzenia filmiku o jednej z postaci historycznych przewijających się przez AC Rogue ;)

ocenił(a) grę na 7
marcinpyc

No ciekawe, najbardziej podoba mi się jego system wartości.

ocenił(a) grę na 8
xlandia1

nic nie wnosi nowego nawet jest gorszy niż w Black Flag system walki i grafika gorsza się wydaje, ale może to dlatego że zimniejsze tereny odwiedzamy i nie jest tak kolorowo akurat to że zamarznąć można w zimnej wodzi było spoko ale tak to bez zmian raczej odgrzany kotlet

ocenił(a) grę na 10
xlandia1

Prowadzili jedną pozytywną zmianę w bitwach morskich.
4 części prowadzili beczki które wybuchały i zniechęcają wroga do ataku lub spowalniają go .
Teoretycznie te beczki pozwalają zatopić okręt wroga a rzeczywistości nic nie robią wrogowi.
Zrezygnowali z nich tej części .
Prowadzili gorący olej .
Prowadzili też możliwość zdobycia statków jenieckich i podczas zdobywania
tego statku trzeba pamiętać by nie strzelać do niego.
Sprawdza się lepiej niż beczki.
Tej część oprócz poszukiwania skarbów , wykonania ciekawych wyzwań , zdobycia osiągnięć , zdobywania fortów ,
zbierania skrzynek i szant , hakowania komputerów , okradania magazynów
prowadziła też dodatkowo
potyczki i możemy pomóc naszym na lądzie lub na morzu wygrać bitwę i za to dostajemy
pieniądze .
Potyczki na lądzie wyszły im dobrze .
Podczas tej walki trzeba pamiętać by nasi przeżyli walkę .
Po zamordowywaniu zwykłych mieszkańców pojawiają się specjalne jednostki.
Z Tymi jednostkami lepiej unikać walki i prowadzenie tych jednostek
to dobry pomysł.
Prowadzili też zbieranie części do miecza wikingów i jest to dobry pomysł.
Możemy zyskać zbroje Templariuszy i wygląda ciekawie .
Ciekawe jest też odkrycie zbroi Indian i Wikingów .
Był to dobry pomysł z tymi zbrojami .
Wadą zbroi wikingów jest wygląd i nie pasuje do epoki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones