PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605966}

Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Baldur's Gate II: Throne of Bhaal
8,8 5 824
oceny
8,8 10 1 5824
Baldur's Gate II: Tron Bhaala
powrót do forum gry Baldur's Gate II: Tron Bhaala

Broń +7

ocenił(a) grę na 10

Mam takie moze głupie pytanie, ale ciekawa jestem. Czy jest w tej grze jakas bron +7, czy najwyzsza to +6?

ocenił(a) grę na 10
TakaJedna93

Najwyższy to +6. Jest halabarda, kostur, miecz dwuręczny, włócznia - więc bronie dwuręcznie. Według mnie już lepiej używać umagicznienia niższego, ale w połączeniu z tarczą czy drugą bronią.

użytkownik usunięty
TakaJedna93

Rębajmistrz +12 :D

TakaJedna93

Pustoszyciel FTW!

ocenił(a) grę na 10
NNoitora

Furia Niebios. Od zawsze, na zawsze. Z tą bronią grę można przejść na golasa :D

ocenił(a) grę na 10
CREATOR_filmweb

w późniejszych etapach nie jest chyba w stanie przebić redukcji obrażeń niektórych wrogów, potrzebna jest co najmniej broń +4... najbardziej pro jest topór nieuległości do jednej łapy a do drugiej angurvadal czy jakoś tak i wszyscy wrogowie mogą Cie najwyżej pocałować w d*psko z takim szpejem

ocenił(a) grę na 10
TakaJedna93

Nie jestem pewien czy w Dungeons and Dragons możliwa jest broń potężniejsza niż +6. Żeby zranić boga potrzeba broni +5, silniejsza już chyba nie jest możliwa. Poza tym zdolność zabijania na hita przy krytyku jak ma np topór nieuległości według D&D liczy się jako dodatkowe +5, więc w jakimś sensie jest to broń +10... chyba

ocenił(a) grę na 10
TakaJedna93

Eee a co z kijem uderzenia+9. Kij tarana+10 i jego ulepszona wersja +12? Chyba, że coś żle rozumiem ;)

gumis1412

Mówisz o dodatkowych obrażeniach zadawanych przez broń, a dyskusja dotyczy "umagicznienia" broni. Najwyższe możliwe to +6.

ocenił(a) grę na 10
Xoxoxox

A to przepraszam :)

TakaJedna93

Jak lvle już były absurdalne to i bronie, normalnie gra powinna się skońćzyć na 20 poziomie i broni +3.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones