PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606182}
8,3 16 776
ocen
8,3 10 1 16776
Batman: Arkham Asylum
powrót do forum gry Batman: Arkham Asylum

Mnie jednak bardzo denerwował przyrząd do zmiany częstotliwości, jak dla mnie kompletna porażka ; / A
jak wy uważacie? Czy wkurzało was coś innego jeszcze?

ocenił(a) grę na 8
Starigniter

Jeszcze nie ukończyłem gry, ale problemów urządzenie do hakowania mi nie sprawia. Natomiast walka, owszem. O ile eliminowanie zbirów jest prościzną to uzyskanie wysokiego combo jest ciężkie. Albo stracę ciąg, trafię w powietrze, albo wszyscy wrogowie leżą zamroczeni. I od początku. Nie lubię tego. Zdaje się, że w kolejnych odsłonach serii położono na wysoki flow jeszcze większy nacisk, że odblokowuje się w ten sposób gadżety. Szkoda. Lubię uzyskiwać wysoki procent gry, ale katować się nie chcę.

ocenił(a) grę na 10
Piramidoglowy

Nie odblokowuje się gadżetów poprzez walkę. Wszystkie gadżety potrzebne do przejścia gry dostaje się wraz z postępem fabuły, jedynie ulepszenia gadżetów wykupuje się za punkty doświadczenia, otrzymywanie między innymi za walkę, ale dostajesz je, nawet jeśli sobie nie radzisz zbyt dobrze.

ocenił(a) grę na 4
Starigniter

Brzydka grafika

ocenił(a) grę na 9
ocenił(a) grę na 9
Darado

Tia : P

ocenił(a) grę na 4
Starigniter

No właśnie.

ocenił(a) grę na 4
Darado

No właśnie tak.

ocenił(a) grę na 9
Starigniter

Mnie wnerwiło zakończenie.

ocenił(a) grę na 9
piotral_2

Tzn.?

ocenił(a) grę na 9
Starigniter

Finalny boss bardzo słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones