PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611120}
8,4 15 341
ocen
8,4 10 1 15341
Batman: Arkham City
powrót do forum gry Batman: Arkham City

Prawdopodobnie najlepszy tytuł 2011 roku. Batman: Arkham City oferuje dosłownie wszystko czego należy oczekiwać od gier. Wciągająca fabuła, mroczny klimat, niesamowita muzyka, genialny model walki. Tak wciągnąłem się w historię Mrocznego Rycerza, że po końcówce osłupiałem. Ta gra jest tak wybitna, że nie da się opisać tego w 100% słowami.

ocenił(a) grę na 10
Shepovsky

Dla mnie arcydzieło. Jest jak Mroczny rycerz i Powrót Batmana dla Rocksteady. I tak szczerze ciężko coś skrytykować no może poza tym że gra krótka i aż chce się ją przechodzić ze 100 razy.

ocenił(a) grę na 9
Shepovsky

Najlepszy z Batmanów Arkham. Dycha to ideał, a ja wracam do tytułu po latach i jest ZGRZYT. Scena - Batman wyskakuje z wieży z winowajcą całego zamieszania. Chcę wcisnąć pikowanie w dół, więc gierka kasuje scenkę - jestem od razu na ziemi. No zaraz, cofnij! Nie da sie drogi graczu. To Arkham City sejwuje, nie ty. Chcesz obejrzeć ponownie co się stało? Odpal youtube, albo... zacznij grę od poczatku. FATALNY SPOSÓB ZAPISU GRY. Jesteś drugi raz w hucie Jokera i chcesz znowu powalczyć z Freeze'm? Start new game.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones