PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664894}
8,4 289
ocen
8,4 10 1 289
Bayonetta 2
powrót do forum gry Bayonetta 2

Ciekawa taktyka Japończyków na wylansowanie syfiastego WiiU - weźmy dobrą grę z PS3 i X360 której twórcy nie chcą kontynuować i zróbmy z niej swojego exa. Gratuluję! Widać nie mieli już swoich pomysłów, więc posuwają się do robienia świństw graczom. To chore, żeby pierwsza część była dostępna na większość cywilizowanych platform (nie licząc PC) a kontynuacja została zaklepana dla zupełnie innej konsoli! Jeszcze rozumiem, gdyby WiiU było jedną z kilku platform, to OK. Nigdy nie lubiłem Nintendo, ale teraz straciłem do nich nawet te resztki szacunku. Zresztą obawiam się, że gra, w której trzeba robić coś więcej niż skakać na grzybki może się okazać zbyt skomplikowana dla przeciętnego użytkownika sprzętu Nintendo.

pawelecki96

Oj, gdybyś sie trochę w temacie orientował wiedziałbyś, że gra nigdy nie ukazałaby się, gdyby nie Nintendo. PlatinumGames nie mogło znaleść wydawcy. Więc paradoksalnie dzieki temu, ze gra ukaże się na Wii U, masz w ogóle szanse w nią zagrać. Tylko, że musisz zaplać za nią 5 razy tyle. Gratis dostaniesz jednak konsole, na której będziesz mógł odpalić choćby Super Mario Galaxy i przekonać się, że współczesne "skakanie na grzybki " moze być jeszcze bardziej skompliowane i rajcowne niż siekanie bagietki :P

szorski123

heh, a tak w ogóle jaki ten internet śmiesznie mały - kliknąłem sobie na Twój profil z ciekawości i zobaczyłem, że jesteś najwyraźniej z Kostrzyna n/O. Dobre, może nawet sie znamy. <lol>

szorski123

Wiem, że to dzięki Nintendo gra w ogóle się ukarze, ale wkurza mnie robienie exa z gry, która dotąd była multiplatformowa.
To trochę tak, gdyby Wiedźmina 3 wydano tylko na XBO albo PS4- nie wściekłbyś się? :) I szczerze, mimo całej mojej sympatii do Mario nie kupię konsoli od Nintendo, bo zwyczajnie nie miałbym w co na niej grać - oprócz Bayonetty żadna gra na ich platformę mnie w najmniejszym stopniu nie interesuje, a dla jednej Bayo konsolki cofniętej o kilka lat nie kupię.

pawelecki96

Tak to juz jest, że Nintendo wydaje tylko na swoją konsolę. Co do Wii U to zgadzam się, że na razie nie ma w co grać.. Ale trochę to się zmieni, gdy nadejdzie Mario, Zelda, Metroid , Donkey Kong itd., a już niedlugo np. fajny tytuł właśnie od Platiunium - "The Wonderful 101". Tylko problem z grami od Ninny jest taki, że mając mega grywalność, tracą dużo przez infantylny klimat i srednią grafikę. Ale i tak na dniach kupuje Wii U - choćby jako substytut przed nowymi konsolami. Zresztą różnice w mocy zaczną wychodzic chyba dopiero po 2 latach. Wii spradzało sie świetnie jako dodatkowa konsola do szarpania w rajcowne, staroszkolne tytuły. No i mam nadzieje, ze "Watch Dogs" będzie na niej miał taką grafikę jak na p4/xone czy pc. - będzie można pograć już w listopadzie ;) ( nie wiem czy next-geny wyjdą do stycznia 2014)

szorski123

Widzisz, dla mnie nawet po wydaniu Donkey Konga czy Zeldy nie będzie w co grać - to po prostu nie mój klimat :) Aż się boję pomyśleć co zrobią z Bayonettą - gra ociekająca przemocą i erotyką na konsoli Ninny... Sam stwierdziłeś, że ich gry mają dość infantylny klimat, a w zestawieniu z Bayonettą daje to oksymoron. Do kupna WiiU się nie przymierzam - mam jeszcze sporo gier na PS3 do ogrania, a potem pomyślę o PS4. Wolę zaoszczędzić kasę na next gena, bo już na tą chwilę PS4 spodziewa się kilku fajnych tytułów. Co do grafiki w Watch Dogs, to chyba jednak WiiU ma trochę za słabe bebechy, żeby uciągnąć tą grę w tak dobrej jakość jak nowe konsole.

pawelecki96

Idź marudzić gdzie indziej. Jak widzisz mało kogo to obchodzi.

ocenił(a) grę na 10
pawelecki96

Podziękuj zasranej Sedze. Oni potrafia uśmiercic najlepszą markę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones