PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608005}
7,7 1 134
oceny
7,7 10 1 1134
Bayonetta
powrót do forum gry Bayonetta

szkoda słow , komentarz ma odstraszac od tego badziewia

ocenił(a) grę na 8
pharaoh1

Przeszedłeś grę do końca ? bo dla mnie jest to jeden z najleprzych slasherów w jakie do tej pory zagrałem ,na początku się zraziłem do japońskiego stylu i haosu na ekranie ,ale z biegiem czasu gra mnie bardzo wciągneła .Widowiskowość i liczba ciosów wymiata .

ocenił(a) grę na 9
robercik829

za nic na swiecie nie jestem w stanie wrocic do tego badziewia :) Juz predzej odpale stare commodore 64 i bede krecil srubokretem niz wlacze bayonette. Moje najbardziej pokrecone sny maja mniej nonsensow niz te japonskie mangowe surreale zwane dowcipne komputerowa rozrywka :)

ocenił(a) grę na 8
pharaoh1

No widzisz zdania są podzielone są ludzie co kochają bayonette i są co nienawidzą ,ale na pewno jest to orginalna gra i inna od większości komercyjnych chłamów :)

ocenił(a) grę na 9
robercik829

orginalnosci jej nie odmawiam :)

ocenił(a) grę na 9
robercik829

zmieniam zdanie , swietna gra

ocenił(a) grę na 9
pharaoh1

Gra miała być pokręcona i dynamiczna, a tego chyba jej nie odmówisz ;) Jak dla mnie to świetny slasher, jedynie seria God of War jest lepsza.

pharaoh1

Doskonały slasher pod praktycznie każdym względem, ale faktem jest, że taki pokręcony klimat nie każdemu może przypaść do gustu. Wielka szkoda, że kolejna część ma być tylko na jednej platformie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones