PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785356}
7,2 3 088
ocen
7,2 10 1 3088
Call of Duty: WWII
powrót do forum gry Call of Duty: WWII

Wprawdzie wkórza to, że znowu tak wyeksploatowana wojna jak Normandia, znowu się pojawiła.
Ale mimo to, mam nadzieje, że będzie dobrze.

Bilet95

Ale trzeba brać pod uwagę że to powrót do tematyki IIwś po aż 10 latach, więc pojechali klasykiem, a Normandia ostatnio była w cod 2 (2005), ta gra jest już dla nowego pokolenia, dla nich to nowość. I teraz będzie więcej częsci drugowojennych, pewnie co 2 lata, więc inne bitwy też się doczekają.

gbbb

No cóż, puki co śmierdzi mi Black ops'em 4... Twórcy jeszcze wtedy mieli sukces, ale mnie ta gra się nie podobała.
Może i racja z tym, ale mnie brakuje tego co wyróżniało Cod'a czyli historie widzianą z kilku perspektyw, kilku osób. W ostatnich Cod'ach tego nie było.

Bilet95

Call of Duty: WWII. W grze będzie więcej niż jeden grywalny bohater!
http://www.ppe.pl/news/50739/call-of-duty-wwii-w-grze-bedzie-wiecej-niz-jeden-gr ywalny-bohater.html

wort801

To na razie, nic nie znaczy. Od kilku CoD'ów jest jeden bohater. Z Trailera nic nie wynika, by było inaczej.
A na mistyczną francuska partyzantkę, to już pod trailerem narzekano.

Bilet95

Jeżeli ta nowa cześć bedzie oprawiona klimatem ktory byl World at War albo starszych COD'ach to myśle że z nową oprawą graficzną powinna wyjść nie lada gratka dla klasyków. A temat Normandii i wgl II wojny światowej to tak naprawde temat rzeka. Podczas całej wojny było tyle potyczek, bitew i spektakularnych akcji ze materiału niewykorzystanego powinno starczyć jeszcze na kilkanaście scenariuszy gier :-)

tychcio1

Właśnie.
"Podczas całej wojny było tyle potyczek, bitew i spektakularnych akcji ze materiału niewykorzystanego powinno starczyć jeszcze na kilkanaście scenariuszy gier :-)"
A i tak powielają najbardziej powielany temat przez amerykańskie filmy, gry zresztą też.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Gdy dowiedziałam sięże CoD wraca do realiów drugowojennych od razu zalożyłam że singiel będzie jak wyglądał kiedyś i pokierujemy żołnierzem amerykańskim, brytyjskim i sowieckim. Dopiero teraz zdałam sobie sprawa że przecież wcale nie musi t ak być i że ta część będzie tylko o marines. Szkoda, zwłaszcza frontu wschodniego.

Laura_N

Akurat ta jednowątkowość trwa już od dłuższego czasu. Szczególnie od Ghosts, gdy zaczęliśmy grać tylko jednym bohaterem.

ocenił(a) grę na 6
Bilet95

Wiem, ale jednak gdy gruchnęła wiadomość o powrocie do WWII jakoś podświadomie pomyślałam że podobnie jak w CoD 1 i 2 perspektyw będzie kilka i że pokierujemy tez czerwonoarmistą.

ocenił(a) grę na 7
Laura_N

Żadnych ruskich plew, to tylko powielało mit, jakoby rosyjski żołnierz był wyzwolicielem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones