PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=785356}
7,2 3 078
ocen
7,2 10 1 3078
Call of Duty: WWII
powrót do forum gry Call of Duty: WWII
ocenił(a) grę na 9
Hesq

Pierwsze wrażenia: HIT!
Pierwsza misja kampanii jest genialna. Fabularnie zapowiada się najlepszy COD od czasów Ghosts (który to kampanię miał całkiem całkiem).
Multiplayer- Jak zwykle nie zawodzi, chociaż w betę o dziwo grało mi się lepiej.
Zombie- Już na pierwszy rzut oka widać, że ten tryb wygląda nieco inaczej niż w poprzednich odsłonach. Do tego można się momentami wystraszyć, bo klimat jest mega.

ocenił(a) grę na 5
snajper12331

hit ? :o ta gra to jest porazka totalna. dzwieki tragiczne, poruszanie postacia tez . jedynie grafika ratuje gre chociaz to nie to co bf1 :) ogolnie to takie 5/10

ocenił(a) grę na 9
MatM95

Porównywanie do BF'a 1... z takimi ludźmi się nie gada. To tak jakbyś porównał Star Wars do Star Treka

ocenił(a) grę na 5
snajper12331

czemu ? przeciez ten sam klimat, tez strzelanka. ale w sumie masz racje nie mozna tego porownywac, bf wymiata :) a coda kampanie koncze i jest po prostu słaba. słaba gra ogolnie strasznie. a te dzwieki to podkresle jeszcze raz, tragedia.

MatM95

Wolę wciągającą, dobrze napisaną i grywalną kampanię ze słabszymi dźwiękami w CoD niż gówniany samouczek do multi jakim jest kampania w BF1.

ocenił(a) grę na 5
bartoszcyc8

wciagajaca ? hehe chyba nie :D a kampani bfa1 nawet nie ruszyłem, bo to chodzi o multi :)

ocenił(a) grę na 7
Hesq

Jak na razie dno .

ocenił(a) grę na 5
ludwin32

no i to dno sie nie zmieni w dalszej czesci gry :D nie wiem jak mozna na to pieniadze wydawac

Hesq

Ja natomiast polecam. Jestem gdzieś w połowie i jak do tej pory gra bardzo mi się podoba. Nie za bardzo rozumiem, o co chodzi w kwestii poruszania postacią, bo wszystko działa bardzo płynnie.

Hesq

To zależy.
Fabuła wydaje się z jednej strony płynna a z drugiej strony, to skakanie po mapie i niepowiązane za bardzo ze sobą misję.
Jest trochę sytuacji typu superżołnierze i dobrze, że tylko trochę, nie będzie takiej akcji jak w MW3 gdzie przebrani za colosa rozwalamy cały hotel, ale patos uderza w nas jak bomba atomowa na Japonię, podobnie z PP.
Gra dobra.
Ale jeśli oczekujesz World at War, to nie licząc rozpadających się ciał, nie ma nic z tamtej brutalnej wojny.

ocenił(a) grę na 6
Hesq

Kit. Oceniam po single player. Przy Battlefield 1 2016 oraz przy starych COD z 2 wojną światową wypada znacznie gorzej.
Call of duty WWII - 6/10

Dla porównania przy premierze inne części COD tak oceniałem:
Call of duty 1 2003- 8,5/10
Call of duty 2 2005 - 8,5/10
Modern Warfare 2007 - 10/10
Call of duty - World at war 2008 - 7,5/10
Modern Warfare 2 2009 - 8,5/10
Modern warfare 3 2011 - 7,5/10

Seria COD po 2009 roku to słaby poziom. Przy poprzedniej części ze strachu dołączali nawet "Modern Warfare Remastered".
Podobny zabieg ma być za rok, by do kolejnej części futurystycznej dołączyć "Modern Warfare 2 Remastered"

ocenił(a) grę na 2
Hesq

Dno. Nic ciekawego oprócz przyzwoitej grafiki.

ocenił(a) grę na 6
Hesq

Po prostu ladna z pieknymi filmikami. Gry za duzo to tu nie ma. Jest pare trudnych momentow ale to misje na 20 minut. Gra zrecznosciowka prowadząca jak po sznurku do mety jak by jescze bylo gdzie tu chodzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones