PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606342}
8,3 17 902
oceny
8,3 10 1 17902
Call of Duty
powrót do forum gry Call of Duty

Gracze powyżej 20stki, może i młodsi pewnie pamiętają jak to był w tamtym czasie. To były gry które przechodziło się dwa - trzy razy z rzędu, klimat, fabuła, na tamte czasy innowacyjna grafika. Obecnie trudno jest mi przejść tytuł dwukrotnie, nie mówiąc o częstszym graniu. Pomijając takie tytuły w moim przypadku jak GTA czy Wiedźmin. Każdy wciąż ma swoje faworyty w które lubi grać regularnie.

Przechodząc do meritum tematu, w czasach kiedy wchodził COD czy COD2, ludzie z mojego weku zamiast dzielić się opłatkiem przy wigilijnym stole, czy też kroić karpia i układać go na talerz, tłukli faszystowskie ścierwa z pepechy i próbowali przetrwać, odbijając Stalingrad z spod Niemieckiej okupacji. Sama misja bez warunkowo jedna z najlepszych, moim zdaniem, możemy stawiać ją przy plaży Omaha z MOH:AA, czy kilku innych dobrych misji z innych dobrych tytułów. Teraz nie pamiętam, trzeba by odświeżyć pamięć.

W każdym bądź razie z wiekiem człowiek patrzy inaczej na nowe tytuły,z nostalgią wspomina to, co było w okresie jego dojrzewania. W tym przypadku jednak czuję, że nawet młodsi gracze zrozumieli by, dlaczego olewaliśmy rodzinną kolacje wigilijną dla tej gry... miała moc.

Grafiką miażdżyła system - historią, muzyką również.

Tak tylko wspominam, bo mi się nudzi :)

ocenił(a) grę na 10
DamianNK91

Wspomnienia z tą grą są cholernie ciężkie niczym armata 88mm. Utwór - pegasus bridge = łezki ;)

ocenił(a) grę na 9
DamianNK91

Nie było wigili i sylwestra też,potwierdzam :)

ocenił(a) grę na 8
DamianNK91

ech zgadzam się, nostalgia czasów kiedy to chodziło się po CD Action w czasie prawdziwej śnieżnej zimy (2002 rok) i zagrywało w Medal of Honor (wersja PC) :) Call of Duty było lepszą kinową formą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones